Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés után általában...

Szőrtelenítés után általában kipattog a bőröm. Próbáltam már hintőport, testápolót, szőrtelenítés utáni nyugtató gélt, de semmi nem használt. Miért van ez, és mit csinálhatnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés után kipattog a bőröm.Mit tehetnék ellene?
2011. jún. 10. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szőr növekedésével egy irányba borotváld!!! Lehet kicsit borostás marad, de nem pattog ki!!!
2011. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Másképp nem lehetne? Kellemetlen érzés mikor a barátom simogatja a lábam és szúr. :D
2011. jún. 10. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha jól beáztatod előtte, bár nem tudom, hogy szoktad!!!
2011. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fürdés közben szoktam.De előtte jól felpuhítom a bőrt. Mégis kipattog. :S
2011. jún. 10. 12:25
 5/12 anonim ***** válasza:
AKKOR PASSZOLOK!!!
2011. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először szerintem radírozd le valamilyen gyógyszertári készítménnyel. Ha meg szőrbenövési problémáid vannak akkor nem ártana bőrgyógyászhoz fordulni.
2011. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Forró víz, attól nem leszek libabőrös( és nem sért meg a borotva) előtte pedig födőkesztyűvel dörzsölöm végig, borotvahab, ismét forró zuhany, végül körömvirágkrémmel átkenem, miután még egyszer leradíroztam a törölközővel.

Nagyjából bejött.

2011. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fürdés közben megszoktam dörzsölni szivaccsal és utána borotválom. Rájöttem,hogy ha nem azonnal kenem be testápolóval akkor egy ideig jó. De amint dörzsölés vagy valami hasonló éri, azonnal kipattog. Kis pici piros pöttyök keletkeznek,olyan mintha pattanásos lenne a bőröm. Nagyon zavaró. Forduljak bőrgyógyászhoz? A körömvirágkrémről olvastam, hogy jó. Hol lehet olyat kapni?
2011. jún. 11. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Bioboltokban, drogériákban, patikákban.
2011. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én a bikinivonalamra használok hasonló probléma miatt Meromycin Ratiopharm-ot (alkohol tartalmú folyadék), és használ! :) néhàny pati még így is előfordul, de ez már szinte elhanyagolható. Háziorvos írja fel, mert vényköteles!
2011. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!