Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit csináltok, hogy...

Lányok ti mit csináltok, hogy az intim szőrtelenítés utáni állapotot kibírjátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom megszokni az intim területek szőrtelenítését annak ellenére, hogy sok éve csinálom. Akár borotválásról, akár epilálásról van szó, elviselhetetlen utána az irritált érzés! Kisebesedik, bepirosodik, szúr, viszket, fáj és a szexuális életemet ez negatívan befolyásolja. Nektek nem ilyen?
2011. okt. 23. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
de. az utobbi idöben nem "nyomom" annyira oda a borotvat. nem lessz olyan sima de nem is szur.
2011. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez volt a problémám elkezdtem kísérletezni különféle borotvákkal és nem rég találtam egyet ami tökéletesen leviszi a szőrt és semmilyen irritáció nem lesz borotválkozás után

wilkinson

2011. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

-Lejegeled

-hintőporral bekened

-a fájdalmat el kell viselni

2011. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elviselni? ugyan mar...... nem vagyunk mazoistak...
2011. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem mostanában nincs ezzel problémám, kipattogni kipattogok, de az is csak szex után, ha nagyon megizzaszt a párom. :)

Wilkinsont használok én is, plusz először a növéssel megegyező irányba, és után óvatosan ellentétesen, hogy simább legyen. Nekem néha kicsit vérzik, de utána egyáltalán semmi baja.

2011. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kezdtem el gyantáztatni, így 2 hétig nyugi van odalent :)

Utána 1 hetet még növesztem, szóval elég 3 hetente megcsináltatnom.

2011. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Nekem is pont ilyen, és tudom milyen borzasztó. Talán az a legjobb, ha miután leborotváltad, bekened Bepanthennel és nem húzol fehérneműt egy darabig (pl. éjszakára) A Bepanthen fertőtlenít és sebet gyógyít, és ha hagyod beszívódni és összezárulni a pórusokat, akkor elvileg segít.
2011. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 crv ***** válasza:
7%
vannak szőrtelenítő krémek is a világon már :D
2011. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Ha ezt meg is csináltad akkor utana kend be valami kenőccsel ami hűsíti
2019. dec. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!