Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy jó fodrász szalon biatorbá...

Egy jó fodrász szalon biatorbágyon vagy budapesten? Ha igen, melyik az?

Figyelt kérdés
Tudtok jó fodrász szalont ezen a környéken?Előre is köszi a válaszokat! :) 17/L
2011. jún. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amikor anno Biatorbágyon laktam, egy jó fodrásznál voltam, bár ő háznál dolgozik, viszont nagyon profin megcsinálta a hajamat. A körforgalom felé lakik, ha gondolod, utánakérdezek az elérhetőségeinek.
2011. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapest XV. ker. Pólus Center, Vivacity Szépségszalon. Nagyon ügyesek a fodrász lányok :) A Biohair-t meg a Tesco fodrászatot el kell felejteni...
2011. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cinya75 válasza:
Remélem voltál azóta fodrásznál! :) Szerintem a legjobb hely a wwww.szepsegpontszalon.hu a Nagy utca 2-ben. Mindíg kedvesek voltak velem és nem is drága!
2013. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem pedig a legeslegjobb fodrász Bián lakik,és egyszerűen imádom! Jók az árak és sosem csalódtam benne. Bent pesten 6000-7000 ft-ot is elkérnek egy festésért itt meg 3000-5000 ft... és ráadásul nem félmunka... a Május 1. utcában dolgozik,és nagyon kellemes hangulatú az üzlete! :) én csak ezt tudom ajánlani,és nem 2 éve van a szakmában,hanem 10 éve..
2014. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!