Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid haj (férfi) a...

Milyen rövid haj (férfi) a mostani divat, melyik néz ki jól?

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van, de leszeretném vágatni rövidre.Milyen haj jön be nektek (lányok),mi áll jól?Linkelni is szabad :)
2011. jún. 17. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy divat a kócosan zselés haj:)

Nekem is nagyon bejön,ha egy srácnak ilyen haja van:)

[link]

[link]

[link]


És itt van egy cikkben,hogy mi a trendi: [link]

vagyis amiket belinkeltem neked azok trendik;)

2011. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan haj tetszik egy férfin, amilyen a párom haja. :) Nem kopasz, de nem is féhosszú, tehát teljesen rövid fiúfrizura, de azért a fejbőre nem látszik. Fekete a haja és olyan, hogy van elöl egy kis frufruja is, felül kicsit hosszabb ahonnét jön a frufrurész, de nem feltűnően, de láthatóan. Ha bezselézi akkor még jobban néz ki. :) De nem szokta amúgy zselézni, mert nem szereti a zselét.
2011. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekem nem tetszik a nagyon rövidre nyírt vagy felzselézett haj. én jobban szeretem, ha picit hosszabb, kócos hatású és bele lehet túrni, és ha már van rajta valami cucc, akkor nem tüsisen felfelé, hanem inkább hátra vagy oldalra van fésülve. ha valakinek jól áll a félhosszú, nekem az is bejön :)

mutatok pár képet :)

[link]


[link]


[link]


19/L

2011. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!