Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Henna az nem káros a hajra,...

A Henna az nem káros a hajra, jobb, mint a bolti hajfesték? Lehet használni vékony szálú lányoknak is? Ha ilyen hajszínt szeretnék, akkor az befogná ugyanilyenre a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


-Nagyon tetszik ez a hajszín.


Vagy a hennától milyen szín jönne ki? Mert nem akarok nagyon erős vörös hajszínt, csak ami természetesnek hat mint pl a képen, ez is inkább ilyen vörösesbarnás árnyalatú. Ezek nagyon tetszenek, mert természetes hatásúak. És annyira nem is térne el a hajszínemtől, ha kopna le.


Szerintetek?


2011. júl. 3. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A henna nem kàros annyira a hajra, mint a hajfesték. Viszont, ha hennàval fested be a hajadat, azt tudjad, hogy 3 hónapig min. nem hasznàlhatsz hajfestéket, tilos. Jó szin egyébként. De azt hiszem a koleston termékeknek is van natùr hajfestékük, én még nem próbàltam.
2011. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval, ha a henna kopik le, akkor minimum 3 hónapot kell várni, hogy újra befesthessem hennával?
2011. júl. 3. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem a hennàval kell vàrnod, hanem a rendes dobozos hajfestékkel, persze ha szeretnéd ùjra azzal festeni. A hennàval nem tudom mennyi idö utàn lehet ùjrafesteni.Biztosan rajta van a hasznàlati utasitàson. pl.ha most be van festve a hajad rendes dobozos hajfestékkel, akkor vàrnod kell 3 hànapot, hogy hennàval befesthessed és forditva is igaz.
2011. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs befestve most semmilyennel az eredeti van meg csak unom egy kicsit olyan semmilyen színű.
2011. júl. 3. 20:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy ha elkezdem festegetni akkor csak a hennát szeretném kipróbálni. De ez hosszútávon nem tudom mennyire lenne jó.
2011. júl. 3. 20:45
 6/15 A kérdező kommentje:

Bár ahogy látom ezek a koleston hajfestékek elég drágák.

sajna.

2011. júl. 3. 20:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs befestve semmilyen hajfestékkel, akkor nincs probléma. De én akit làttam, hogy hennàval festi a hajàt nem olyan szép fényes. Nem tudom, egy próbàt megér.
2011. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én pedig pont ezt olvastam, hogy a henna mivel természetes anyagokat tartalmaz, növényi eredetű, ezért fényesebb, és egészségesebb lesz tőle a haj:D
2011. júl. 3. 20:55
 9/15 A kérdező kommentje:

lehet még sincs így:)(?)

azért még meggondolom ezt is. :)

igazából volt benne már melír, de az mivel eléggé tönkretette a hajam (hozzá még vasalás) ezért félek, hogy a sima hajfesték vagy henna esetleg még az is tönkretenné a hajamat.

2011. júl. 3. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
:)lehet akkor viszont hamarabb kopik, vagy a hajminõségtõl függ. próbàld meg, nem veszitesz vele semmit. egyébként mennyibe kerül a henna?
2011. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!