Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Henna az nem káros a hajra,...

A Henna az nem káros a hajra, jobb, mint a bolti hajfesték? Lehet használni vékony szálú lányoknak is? Ha ilyen hajszínt szeretnék, akkor az befogná ugyanilyenre a hajamat?

Figyelt kérdés

[link]


-Nagyon tetszik ez a hajszín.


Vagy a hennától milyen szín jönne ki? Mert nem akarok nagyon erős vörös hajszínt, csak ami természetesnek hat mint pl a képen, ez is inkább ilyen vörösesbarnás árnyalatú. Ezek nagyon tetszenek, mert természetes hatásúak. És annyira nem is térne el a hajszínemtől, ha kopna le.


Szerintetek?


2011. júl. 3. 20:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


hát itt ilyen árban vannak...

2011. júl. 3. 20:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Amint làtom a henna sem az olcsó àrak közé tartozik, mint ahogyan irja. Viszont jó szinük van.
2011. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A sima 100%-os henna port vedd, az nem káros. Maximum festés után kicsit szárazabb a haj tőle, de egy pakolással lehet javítani rajta. Elég macerás vele festeni, mert egy sár jellegű anyagot kell keverni belőle. Viszont az eredmény nekem nagyon tetszik, főleg ha sötét haj van hennázva.
2011. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nekem inkább világos barna.Vagy közepes barna. Volt benne szőke melír, tavaly tavasz körül. Azóta nem rakattam bele.


Abból milyen hajszínt tud kihozni, a világosabb közepes barna hajszínemből?:)


igen, sajnos ez is drága. de végülis megbízhatóbb.

2011. júl. 3. 21:14
 15/15 anonim válasza:
Venita henna color hajfestek Herbaria uzletekben kaphato ,kedvezo aron . probald ki !!!
2011. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!