Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha megveszem a dauer vizet és...

Ha megveszem a dauer vizet és itthon elkészítem az utasítások szerint, DE vasalással és nem göndörítéssel, akkor az tartósabban marad sima? Tanácsoljátok ezt a megoldást?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

én csak akkor ha van olyan hosszú hajad h simán letudsz vágatni ezután min 20centit, mert ugy tönkre fogod tenni :)

semmi otthoni haj kreálásnak nem sok értelme van. ezért vannak a fodrászok. ők ezt ezért tanulták legalább 4évig:)

inkább gyűjts egy kis pénzt és menj el fodrászhoz!

2011. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM! A dauervíz nagyon erős vegyszer, tönkreteszi a hajat, ha nem szakszerűen kezeled. Bár nekem a fodrász is tönkrevágta vele úgy, hogy le kellett vágni... de azért lényegesen kisebb erre az esély egy normális fodrásznál...
2011. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki ne próbáld, mert kopasz leszel.

A dauer ugye jól felmarja a haj szerkezetét, utána még fixáló is kell rá, attól marad úgy.

Na ha te ezt a hajat elkezded még vasalgatni, húzigálni, nyújtani, lehetőleg vagy 200 fokos hő mellett, akkor garantálom, hogy egy centit se lehet megmenteni a hajadból kb.

Van speciális folyadék egyenesítésre, de a tapasztalatok szerint nem sokat ér, még ha mesterfodrász csinálja se.

2011. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam a brazil hajegyenesítést és nekem bevált. Nekem maga a fodrász sem javasolta a kémiai hajegyenesítést.
2011. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Fodrászok 3 évig tanulnak nappalin, de van 1 éves gyorstalpaló is. Egyszóval ők is jól el tudják b@szni a hajad. De igen, attól még fodrásznál csináltasd! Csak nem mind1 milyennél. Érdeklődj! ;)

2011. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!