Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Wellaton hajfesték - Sötétbarn...

Wellaton hajfesték - Sötétbarnából szőke?!

Figyelt kérdés

Vettem Wellaton 3/0 hajfestéket (Sötétbarna), eddig Londat használtam, de most nem volt a boltban, gondoltam kipróbálom ezt. A Londat kicsit tovább szoktam a hajamon hagyni, hogy sötétebb legyen (ahogy a használati utasítás írja, h ez is lehetséges)...

viszont..ennél is írja, de elég poénos módon, idézem:

"Megjegyzés: A Wellaton 12/0 valamint 12/1 színárnyalatokhoz a hajfestéket 50 percig hagyja a hajon!"

A probléma a következő: a 12/0 és a 12/1 árnyalatok VILÁGOS SZŐKÉK :D a doboz tartalmának összeállításakor történhetett a hiba, hogy rossz tájékoztatót raktak bele?

Az hogy szőke legyen, vagy világosabb, az fizikai képtelenség. Ugye?

(Megint feketét akarok, de azért használok sötétbarnát, mert így barnára fakul ki egy idő után, mint a saját hajszínem, és nem olyan csúnya a lenövés.)


2011. júl. 27. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem történt hiba, ez szinte minden festéknél így van. A sötétebb színeknél csak a szín intenzitása miatt hagyod tovább a hajadon, a világosszőkéknél meg azért, hogy ki tudja szépen szívni a színt hajadból. Mindegyik színbe ezt a tájékoztató szedik, mert két szín miatt nem fognak külön írni egyet, aztán nézegetni, hogy most ebbe ez kell, abba meg az...
2011. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy szőke legyen! Nekem a középbarna festékükből is fekete lett, sőt már lassan 3. hónapja, hogy festettem és még mindig alig kopott ki barnára, még mindig inkább feketének mondható! Pedig ez csak a középbarna 4/0 festék!
2011. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!