Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Na most ez. :D Wellaton...

Na most ez. :D Wellaton hajfesték - Sötétbarnából szőke?!

Figyelt kérdés

Vettem Wellaton 3/0 hajfestéket (Sötétbarna), eddig Londat használtam, de most nem volt a boltban, gondoltam kipróbálom ezt. A Londat kicsit tovább szoktam a hajamon hagyni, hogy sötétebb legyen (ahogy a használati utasítás írja, h ez is lehetséges)...

viszont..ennél is írja, de elég poénos módon, idézem:

"Megjegyzés: A Wellaton 12/0 valamint 12/1 színárnyalatokhoz a hajfestéket 50 percig hagyja a hajon!"

A probléma a következő: a 12/0 és a 12/1 árnyalatok VILÁGOS SZŐKÉK :D a doboz tartalmának összeállításakor történhetett a hiba, hogy rossz tájékoztatót raktak bele?

Az hogy szőke legyen, vagy világosabb, az fizikai képtelenség. Ugye?

(Megint feketét akarok, de azért használok sötétbarnát, mert így barnára fakul ki egy idő után, mint a saját hajszínem, és nem olyan csúnya a lenövés.)


2011. júl. 27. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írták el, ezek az extra világos szőkék ebből a márkából egy lépésben szőkítenek is, több idő kell hogy hassanak, mivel több funkciójuk van mint a színskála többi árnyalatának. Ezért kell őket tovább rajtahagyni.
2011. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez alapból tartós sötétbarna festék, tehát 30-40 percig rajtahagyva tuti sötétbarna, most ha 50 percig hagyom rajta, akkor sötétedni fog elvileg, nem világosodni... pláne szőkére... szóval ami a tájékoztatón van, elég szürreálisan hangzik.
2011. júl. 27. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

persze hogy sötétedni fog (vagy semmit se változni).


Egy adott márkájú hajfesték mindegyik árnyalatába ugyanazt a tájékoztatót szokták tenni, általában nincs külön sötétbarna/fekete/vörös/gesztenye/szőke/stb tájékoztató.


Az egyes árnyalatokra vonatkozó extra tudnivalókat pedig ráírják azzal, hogy az erre meg erre az árnyalatra vonatkozik.

Tehát amit olvastál, az pusztán annyit jelent, hogy _ha_ ilyen színt vettél (12/0, 12/1), akkor 50 percig hagyd rajta. Te nem ilyet vettél, tehát nem vonatkozik rád, nem kell vele foglalkoznod, a szokásos hatóidőt kell betartanod.

2011. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!