Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium - Mennyi idő alatt...

Szolárium - Mennyi idő alatt lehetek nagyon barna?

Figyelt kérdés
Most voltam elöször szoláriumba, mondtam a szoláriumos csajnak h kb annyi percet javasoljon nekem amitől kicsit leégek, de nem leszek olyan vörös mint a rák. Mondta h menjek 10percre. Be is mentem 10percre, de nem látok magamon az égvilágon semmilyen pirosodást, meg kb semmi változást se. Mitől lehet? vagy kell pár óra h égjek mint a sz*r?
2011. aug. 12. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Direkt leégetni magad ostobaság. 10 percekkel kell kezdened, és hetente háromszor, aztán fokozatosan lehet emelni az adagot.


De ez bőrfüggő is, mert valaki lehet hogy ettől a 10 perctől is pirosabb lett volna, aki 15 perctől sem.


Ja, és nagyon fontos: a szoli általi leégés, és barnaság sokaknál általában estére jön ki, vagy másnak reggelre, én mindig így járok.


De hogy jut eszébe valakinek nyár végén elkezdeni barnulni ? :))

2011. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
napozni járni nem sok időm van, mert sokat melózok. De mivel lesz egy forgatás 1-2 hét múlva, jó lenne ha nem lenne olyan színem mint egy vizihullának. :D Jó egyébként nem vagyok az a tipik fehérbőrü, mert hamar lebarnulok ha kimegyek 1 órára is a napra. De ez a tegnapi 10 perces szoli nem ért semmit, nem lettem piros, semmi. Szóval nem kapott meg. Persze tudom h egy alkalom az semmi, de más ismerőseim ilyen 5 percektől szoktak jajongani hogy jujj de leégtek... Volt a kabinban valami folyékony lötty, azzal be kellett volna magam kenni? Vagy az valami napolaj féle h ne égjek le?
2011. aug. 13. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy fokozatosan barnulj le. nem lehet egyszerre, egy alkalom nem fog meglátszani. ja és felejtsd el azt, hogy inkább leégsz picit. a leégés a legkárosabb és nem is lesz olyan tartós a színed. mondjuk heti 2x elmész először 9 percre, aztán emelheted. de ne ess túlzásokba...
2011. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!