Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az hogy a buli után...

Mért van az hogy a buli után a hajam szörnyű smink elkenődve stb?

Figyelt kérdés
Belenézve a tükörbe, begöndörödött, összevissza álló,kócos hajat látok,amikor elötte szépen megcsinálom. Szintén a smink is. Nem értem buli végefele már mért ugy nézek ki szinte mint egy idióta?:D mért nem marad ugyanúgy a hajam? Szinte még az arcom is sápatabb.:S
2011. aug. 13. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sokat mozogsz, kicsit megizzadsz.

Velem akkor is ez van, ha semmit nem csinálok. Szépen kisminkelem magam, rá 3 órára pedig a kedvem is elmegy az élettől a kinézetem miatt.

2011. aug. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is..sminket még nem tudom igazítani de a hajam ..húúú. lassan ott tartok,minek vasaljam ki,úgyis szétmegy :Dde legalább a buli elején nézzek ki jól. viszont kiváncsi vagyok azoknak a csajok titkára,akik egész este top-on vannak,a hajuk is!
2011. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt énsem értem,hogy valakinek teljesen ugyanolyan a haja mindene ... :D hogy csinálják.... :D
2011. aug. 13. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha megizzadsz, akkor nyilván be fog hullámosdni a hajad, ha amúgy vasalod. Ha még be is rúgsz hozzá, akkor még jobban izzadsz amúgy, meg attól amúgyis szörnyű feje lesz az embernek...

A sminket ha rendesn lefixálod akkor elvileg a helyén kell maradnia, a hajadon meg más nem segít, csak ha jó sok hajlakkot fújsz rá, akkor viszonylag megmarad.

Amúgy viccesen hangzi, de sokáig én se értettem, hogy hogyan tud valaki a toppon maradni végig. Megvan a titka, bár nemigazán értem az összefüggést, de mióta nem iszom alkoholt, azóta akkor is normális marad a fejem, hogyha az egész éjszakát végigtáncolom... Szóval vagy ne igyál, vagy max 1-2 koktélt egy este, próbáld ki...

2011. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Volt ilyen is,de sajnos így is a végén nem maradt ugyanolyan a kinézetem ..:(
2011. aug. 15. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
szar az ilet
2011. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én erre csak azt tudom mondani h hajlakk xD viccesen hangzik de jó rá igaz én nem próbáltam de a barátnőimmel csodát művelt úgy csinálják h kifestik magukat beállítják a szemöldöküket és befújják hajlakkal ill.... alapozót le szokták fixálni púderrel ezt kb 2x kell megcsinálni mikor elindulsz akkor már ad egy alapot" ill. amikor odaérsz nem adod le a táskád hanem a wc-ben befújod a szemed a szemöldököd a hajad :)


egy másik jó tipp én pl izzadós vagyok é ezáltal a hajam mindig beizzad stb... erre az esetre jó még a hintőpor meg egy olyan ruha/felső ami nem csőtopp szerűség tehát amiből kint van a lapocka (ezt kerüld el)hiszen ruhán keresztül nem fogsz megizzadni h a hajadra is átterjedjen :) így tökéletes marad kence ficék nélkül is:)


a másik titok ha discoba mész próbálj nyáron olyan discot választani ami szabadteres pl: RIO, hajógyári és amiket ilyenkor érdemes elkerülni morri2, retropolis mert ott nagyon meleg tud lenni akér egy szaunába :)


remélem tudtam egy két hasznos tippet adni :)

2011. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:) kipróbálom legközelebb!!!
2011. aug. 18. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hajlakkot használok és egy éjszakát kibír :) Nincs elkenődve semmi! Bár a hajamon nem segít a lakk, de legalább a sminkem legyen a helyén, ha már a hajam nem :D
2011. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy fujod le hajlagal a sminket? A szemedet? Nem faj? Szoke vagyok xD
2011. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!