Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parfümöt hordanak a...

Milyen parfümöt hordanak a cicababák?

Figyelt kérdés
Ezeknek a "tökéletes" lányoknak mindig extravagáns, különleges parfümje van, ráadásul olyan, ami egész nap érzik. Melyek ezek a parfümök? Parfüm neveket kérnék, nem kioktatást, h ne akarjak rájuk hasonlítani. Ajándékba lesz:) 26F
2011. aug. 22. 13:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyok cicababa, de fantasztikus parfümöt viselek :)Egész nap érzem és isteni az illata.

A kedvencem a Paris Hilton Heiress.

2011. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
A magára valami is adó nő nem vesz meg holmi Naomi Campbelt, meg Celin Diont. Amit megvesz a finom, drága klasszikus illatok /Dior, Cacharel, Nina Ricci és a többiek/ Ezek soha nem mennek ki a divatból. A parfűm akkor igazi, ha francia!
2011. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Morgan parfüm. Nekem a kék színű van, egész nap érzem, az ára olyan 8 ezer körül lehet. Imádom, bár igaz nem vagyok cicababa :)
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van: [link]
2011. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
Konkrétan Mexx Nice parfümöt használok. Nagyon szeretem és nem vagyok cicababa...
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%

Nekem van nagyon menő francia parfümöm is, úgy kaptam, de mikor megéreztem a szagát majdnem kiöntöttem a WC-be.

A Nina Ricci sosem tetszett.

Szóval a név nem feltétlenül jelenti, hogy jó is az a parfüm.

2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Chanel- Chance. Nem lehet vele mellélőni, örök illat.
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

A Bvlgari Omnia Crystalline meg a jázminos is nagyon-nagyon jó, egyik sem olcsó, de megéri megvenni őket, a barátnődnek (ha szereti a jóó dolgokat :D) biztosan tetszeni fog. :)


2OL

2011. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
52%

amúgy én, mint nő nem szeretek parfümöt kapni ajándékba...

szerintem a parfümöt - az igazi parfümöt- fel kell próbálni ugyanúgy, mint egy ruhát...másrészt meg én azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt írta, h a parfüm az francia és nem szelindion meg avon meg ilyenek...

és senkitől sem várom el, hogy megvegye nekem a Chanel parfümömet 22ezer Ft-ért, mást meg nem szeretek...

ha nme vagytok olyan rég együtt, hogy tudjad, mi a kedvence, inkább válassz más ajándékot

2011. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Én meg olyan vagyok, hogy egy parfümért 8 ezer ftnál többet nem szeretek kiadni, mert lehet az olcsóbbnak is jó, elegáns illata! És tényleg "fel kell próbálni", mert nekem eddig ahány parfümöm volt, mindegyik illathoz köt valami emlék, általában bemegyek egy üzletbe, megszagolok párat, és várom a hatást, hogy melyiknél érzem azt, hogy igen, ez az én illatom
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!