Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres, pattanásos...

Mitesszeres, pattanásos bőrrel mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Arcon mellkason vannak. Bármilyen ötlet jöhet ami nektek bevált!Külsőleg belsőleg bármilyen kezelési mód!Voltam már bőrgyógyásznál, az nem segített
2011. szept. 3. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
És ilyen mesterséges anyagokkal telerakott vmit ne ajánljatok: Neutrogena stb köszi:)
2011. szept. 3. 16:25
 2/6 anonim válasza:
28%
A megérett pattanást nyomd ki, a miteszer meg azért jött elő mert nem mosod a fejedet, mellkasodat..
2011. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam! Szerinted azért van sok mitesszeres ember mert nem fürdik???:O Képzeld, fürdök és mosakszom rendesen! A miteszer faggyú, ami a bőrbe van és oxidálódás hatására fekete színű lesz!!! A kezelése érdekel nem a hülyeséged!
2011. szept. 3. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

én tegnap próbáltam ki a mitesszer ellen és ma már szebb a bőröm sokkal =)......gőzöld meg az arcod kb. 2 percig és utána gyorsan egy aranygyűrűt vegyél kézhez....a gyűrűt féloldalasan az arcodra rakod és húzod, mintha a belsejébe akarnád gyűjteni a mitesszereket...én tegnap egy halom sárgás-szürkés mitesszert szedtem ki így =)

pattanásra meg svédcsepp a jó, ezt még a dédimamám ajánlotta=9 borogatni kell vele =)

2011. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúúúú köszi a választ kedves második! A svédcseppet h kell hazsnálni? Hol lehet venni?
2011. szept. 3. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziaa =)

második vagyok megint =)

a svédcseppel borogatni kell, ez fertőtlenít, mert alkoholhatása van, és leszárítja a pattanásokat =)

amúgy drogériákban lehet kapni =)

2011. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!