Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi vált be problémás pattanáso...

Mi vált be problémás pattanásos, mitesszeres, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
20 éves leszek lassan, de mostanában megint problémás lett a bőröm. Nektek mi segített az arcotokon?
2011. szept. 17. 12:35
 1/6 anonim válasza:
Kecsketej-szappannal mosd néha át az arcod.Nekem segitett :)
2011. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám. Patikában lehet kapni Vichy Normaderm krémet. Az 50 ml-es 4200 Ft körül van, de használ. 2 hete használom, és már nincs egy pattanásom sem. Amikor vettem, ajándékba járt hozzá egy arclemosó is, ami szintén hatásos. :)
2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres kozmetikai tisztítás.Ott minden szükséges anyagot megkap a bőr.Ha jó a kozmetikus,akkor ő fog adni krémet amivel tudod ápolni.
2011. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is eléggé zsíros a bőröm,én minden reggel és este,néha napközben is dove szappannal megmosom az arcomat


amióta ezt csinálom,nem annyira pattanásos a fejem :D


és az a legfurább hogy amikor régebben használtam tonikot,csak még zsírosabb lett tőle a bőröm :O :S


13l

2011. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Én naponta 5ször szappanos vízzal rendesen arcot mostam. Persze ezenkívül minden 5 hónaponta jártam kozmetikushoz. Nagyon szépen eltünteti a pattikat, sőt megmondJA hogy milyen krémmel kéne kenni az arcod.
2011. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Clean and Clear arlemosót használok valamint valami mésszel vagy ilyesmivel van felturbózva :D Ja meg arc tonikot és a Dm-ben vettünk kicsi tubosos pattanás elleni krémet. Hatásos.
2011. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!