Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mindig ugyanott vágom...

Miért mindig ugyanott vágom meg magam borotvával?

Figyelt kérdés
Az állam alatt balra, a tokámon szoktam, tök ugyanott. Tökre nem értem, nem jövök rá magamtól. Segítsetek!
2011. szept. 5. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ott egy kis heg és azt szakítod fel újra és újra.
2011. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kifeszíteni rendesen.Az is lehet,hogy nem áll kézre úgy,mint a másik oldalon.
2011. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy vékonyabb ott a bőr egy esetleges régi sérüléstől, amire már nem is emlékszel.
2011. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen máshogy borotválod azt a részt. Mivel már megvágtad magad néhányszor, próbálod óvatosabban borotválni azt a részt, csak annyira erőlködsz, hogy aztán megint megtörténik a baj. Egyébként én is sokszor megvágtam magam, azért is tértem át az elektromos borotvára. Azzal még sohasem vágtam meg magam. Nem is lehet. És nem kell borotvahabbal szarakodni, csak ahogy vagy, szárazon kell húzogatni az arcodon.
2011. szept. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!