Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj, ha megtéptem egy...

Nagy baj, ha megtéptem egy kicsit borotvával a hajam?

Figyelt kérdés
Tényleg jobban fog törni?
2011. aug. 28. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
rendszeresen balzsamozom, és egy órát fent szoktam hagyni, ha ez számít valamit.
2011. aug. 28. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz semmi baja, van ismerősöm, aki már legalább 20 éve maga alakítja a frizuráját, és az egyik fő eszköze a borotva, kutya baja sincs a hajának.
2011. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én is magam alakítom a hajam borotvával.

A fodrász drága, ha csak megtépné a hajam.

Ezért már 2 éve én csinálom a frufrum és tépem meg a hajam végét! Sokan dicsérik...:))

2011. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

azt olvastam, hogy károsítja, de muszáj volt már megtépni kicsit. A fodrász nagyon szarul vágja a hajam :\

2011. aug. 28. 10:24
 5/5 anonim válasza:

Én is borotvával tépem a hajam, és magam is vágom, szintén azért mert nem találtam egy olyan fodrászt, aki olyanra csinálta volna mint amilyenre szeretném. Ha rendesen kezelésben tartod (pl. balzsammal, hajvégápolóval) akkor semmi gond nem lesz, nem lesz csúnya a hajad vége. Én lassan 2 éve ezt csinálom. :)

14/L

2011. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!