Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan barnuljak intenzívebben?

Hogyan barnuljak intenzívebben?

Figyelt kérdés
Ha Béta karotint. Illetva A vitamint szeretnék a szerevezetembe juttatni kizárólag barnulás fokozása miatt, arra elegendő napi 2 sárgarépa elrágcsálása? és hány nap után látható, észlelhető az eredmény rendszeres szolárium használat mellett? ( heti 2)
2011. szept. 13. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdez a bőrgyógyászodat! De mi a fenének akarsz te annyira barna lenni? Egyáltalán nem divatos. Nézd meg a modelleket, egyáltalán nem barnák. És meglehetősen egészségtelen is. Te nem hallgatod a híreket?
2011. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék kritikán alulan barna lenni, csak mostanában nem nagyon fog meg a szolárium. Szeretem ha szép egészségesen barna, normális, egészséges külsejű a bőröm, főleg az arcom, ezért használom az EU-s csövekkel ellátott szolikat heti átlagosan 2x.

És szerintem ez Mo.-on igenis divat, sőt mondhatni elvárás a fiatalok, magukra adó, de sajnos nem barna bőrrel született emberek között.

2011. szept. 13. 08:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a modellekre visszatére.. MO.-n egyáltalán nem is divat úgy kinézni mint egy kifutómodell. magas, vékony, fehér.. egyensen riasztó! Borzalmas sztem. itt nálunk a nagy fenék és anagy csöcsök a divat barna bőrrel.

:D

A most divatba jött legújabb trendek pedig elriasztják az embereket.és egy tömegközlekedésre egyenesen bűn felvenni.. ezt azért mondom ,mert egyrészt igazat adok neked, de másrészről leírom, hogy lásd hogy sajnos ezeket az egészséges természetes dolgokat még m imagyarok nem nagyon látjuk át. és én magam nem lógnék ki a sorból , mert a társadalom ( a barátaim, környezetem)nem biztos hogy kellően reagálna rá.

2011. szept. 13. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:

A fr@ncba is máááár!!!Mi az ahogy nem divat?!Most egyesek gorcsosen ragaszkodnak a mostani divathoz,azok csak olyanok is...

Az a divat,ha vki sápadtan fehér,olyan mint egy hulla,160cm a lába és gebe,mint az anorexiások?!?Akkor én ezt a mostani divatot kovetni nem fogom,mert gááááz!

Ha vki elmegy pl.:tengerhez 2hétre,akkor ne menjen ki a napra,mert uristen nem divat a barnaság manapság?Szerintem meg nagyonis szép ha vkinek szép barna bore van,és ezalatt nem a szoliban szétégett boruekre gondolok.

Az emberek lehetnek télen fehérek,mert 4réteg ruha van rajtuk,és nem éri oket nap,de nehogy már nyáron bujdossunk a nap meg a szoli elol,mikor olyan kevés ruhát viselunk,és minden porcikánkat látni.

2011. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amugy meg a sárgarépa tényleg sokat segít,de ha szánsz arra,hogy szoláriumba járj,akkor szánhatsz arra is,hogy bekendd magad krémmel,direkt szoláriumba.Az Australian Gold termékek nagyon jok,probáld ki oket.Utolso voltam.
2011. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ige igen, de anyagilag annyira állok jól hogy még plusz azt is megvegyem:)

Inkább akkor veszek 4 szál répát és rágcsálom:) Jobban kijövök és sztem egészségesebb is. A másik meg hogy ar arcom a lényeg, és azt nem szeretem ilyen olajos, zsíros cucokkal kenegetni, mert tele leszek miteszerrel tőle.

Amugy mindent próbáltam már amit egy áltlagos szoliba járó lány kipróbálhat.Nagyon sok féle krémet. ezekkel tisztában vagyok:) Kokrétan most ez a répás történet érdekelne.:)

2011. szept. 13. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:
,,Az, hogy a szervezet számára milyen fontos a béta-karotin, azt ma már egyre több tudományos kutatás támasztja alá. Kiderült ugyanis, hogy hatékony aktívgyök blokkoló. A Béta-karotin sárgás színű festékanyaga a bőr hámrétegében lerakódva, nem csak a káros anyagokat képes közömbösíteni, éppen gyökfogó tulajdonságánál fogva, hanem afféle fizikai szűrőként védi a bőrt a nap UV-sugarainak káros hatásaival szemben, s elősegíti a bőr szép, egyenletes barnulását is.,, (Wikipédia)
2011. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!