Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnyább lett az arcom (Garnie...

Csúnyább lett az arcom (Garnier, PureActive, Exfo-Brusher) másnak bevált?

Figyelt kérdés

Elég miteszeres,pattanásos vagyok járok kozmetikushoz teljes arctisztításra,de ügye nem tudok hetente járni,nem egészséges.. ezért gondoltam mellette használom a fent említett kozmetikumot,nem tudom mit vártam.

Gyakorlatilag csak rontottam a helyzeten.. hámlik az arcom,foltos,piros és ég.. magyarán begyulladt..borzasztó.

Pedig 3 naponta használtam és úgy ahogy írták.. most meg mehetek bőrgyógyászhoz.


Van akinek bevált,HUZAMOSABB használat után is?

Senkit sem ijezgetni szeretnék,mert van olyan barátnőm aki 1 hónapja használja és nincsenek ilyen tünetei csak érdekel másnak is vannak-e ilyen panaszai?


2011. okt. 2. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
La Roche Posay (la ros-így kell ejteni) a neve, és patikákban csak lehet kapni mint a Vichy-t. A patikustól kérjetek ebből problémás, mitesszeres, zsíros bőrre valót. De tényleg drága, ne essetek hanyatt, szóltam:) Sokan dícséreik még a Bioderma problémás bőrre való termékeit is, ezt is patikában lehet csak kapni, de ennek nem tudom az árát, de ez is drága sztem. Ez is ilyen bőrgyógyászati cucc.
2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszi. :)

Nem az Effaclar K bőrmegújító krém vagy az Effaclar A.I. pattanástalanító az? Ezekről hallottam már mástól is, hogy jók.

2011. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#6/12


Próbáltam neked üzenetet írni,de nem sikerült.

Ha még is olvasnád ezt az üzenetet,és reagálnál nagyon szépen megköszönném :)

2013. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!