Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol zsíros, hol pedig hámlik,...

Hol zsíros, hol pedig hámlik, és elég mitesszeres is. Neutrogena arclemosót használok, de minden nap van rajtam alapozó. Van valami tanácsoztok, amivel szebbé tehetném az arcomat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros, de közben hámlik, és télen még jobban hámlik, de teli van mitiszerekkel is az arcom. Egy jó szappan meg arcradírozó segített rajta, normalizálódott a helyzet, már csak akkor nagyon zsíros, ha menstruálok, ha gondolod elküldöm a termékek neveit.
2011. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kérlek. Azt megköszönném :)
2011. okt. 3. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Netről rendelek igazi körömvirág szappant, azzal megmosom, utána pedig Himalaya Organique hámlasztós diós arcradírral leradírozom, meg kicsit rajta is szoktam hagyni.
2011. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!