Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL villanófényes szőrteleníté...

IPL villanófényes szőrtelenítés egyenlő a lézeres szőrtelenítéssel?

Figyelt kérdés
Ha esetleg vannak tapasztalatok az IPL-lel azokat szívesen elolvasom. Pl: mennyire fáj? hatásos-e?
2011. okt. 13. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

IPL-en voltam, és az nem lézeres.


tapasztalatok röviden és velősen:5 kezelésen voltam, kb. 500ezret dobtam ki az ablakon, és ugyanolyan szőrös maradtam mint addig, pedig hófehér bőrhöz fekete szőrzetem van...

És nem igaz, hogy nem fáj, kegyelettelenül kellemetlen, talán kicsit rosszabb is mind a gyanta...


L/19

2011. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
A villanófény az lézer.De nem akármelyik kozmetikus tudja szakszerűen megcsinálni!!!
2011. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első vagyok, a második válaszoló után jutott eszembe hogy elfelejtettem leírni, hogy én bőrgyógyásznál csináltattam, mégse ért semmit
2011. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint semmitse ér?

2011. okt. 15. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(
2011. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az IPL nagyon jó módszer.Ezt nem bőrgyógyász,hanem szakképzett kozmetikusok végzik.Én évek óta végzem a kezeléseket vele,minden vendégemnél bevált!A bőrgyógyász nem végez IPL-t!Én legalábbis az életben nem hallottam még erről,se pattanást nem tisztít.Ne keverjük a kettőt.
2011. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem márpedig bőrgyógyász csinálta a kezelést, igaz, nem Pesten, hanem Miskolcon. Nem akarok annyira szemét lenni, hogy negatív reklámként belinkelem a honlapját, mert a krémtől amit felírt sok év után végre eltűntek a pattanások a hátamról, tehát tényleg tud valamit, nem egy sarlatán.

De hogy az ipl-es kezelésre 500ezert dobtam ki az ablakon és és öt alkalom után nemhogy javult, hanem inkább megerősödött a sok borotválástól a kezelt felület, az is biztos.


Így utólag, meg persze ha nem lennék ilyen besz@ri, akkor előtte íratnék egy szerződést, hogyha eredménytelen a kezelés, akkor visszakapom az összes pénzem. Ezt neked is tudom tanácsolni, kedves kérdező.

Ha a bőrgyógyász/kozmetikus biztos benne, hogy eredményes a kezelés, akkor hülye lenne nem aláírni egy nyamvadt kis papírt ekkora összegért...

2011. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm megfogom fogadni a tanácsodat, mármint a szerződést!
2011. okt. 17. 22:11
 9/12 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy kicsit regi a kerdes, de azert en is leirnam a tapasztalatom. 5 eve csinaltam meg a bikini vonalam IPL-el. Haaat par honap is visszano. Gondolom az a kozmetikus is sikerelmenynek konyvel el, mert miutan sz.rt sem ert nem mentem hozza vissza!!

Majd jegeltem a temat, es most kezdtem el ujra. Egy ujfajta technologiaju geppel. Pontosan nem tudom, hogy ez milyen fajta lezer, de ugy hozzavetolegesen a borgyogyogyasz, akinel most vagyok, azt mondja eg es fold az ipl-el osszehasonlitva! A gep ara 10x annyi, mint egy ipl gepe! Ahogy neztem videot rola, nagyjabol azt mutatta, hogy mig az ipl elvekonyitja, de nem egeti el a szortuszot, addig ez igen :)

Remelem, ha valaki olvassa meg ezt a kerdest, akkor segitettem :) ...5 ev mulva jovok vissza beszamolni, mennyire hatasos a mostani kezelesem :P

2012. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egy nagy penzlehuzas.


Es nekem is csak megerosodott a borotvalastol!

Az alkaromon is gondllkodtam eloszor hogy elkezdem a kezelest de aztan hagytam mert h borotvalni kellett volna.


Multkor kinomban randi elott legyantaztattam es mar ettol gyengebb.

Anyumnak a sok elillalastol pedig foltokban kikopott a szore a laban es emlekszem amikor en is csak eppillaltam nekem is egyre ritkasabb volt.


En mar tuti nem fogom vegigjarni... 4 alkalom es erosebb mint ami volt... Mindjart el is sirom magam... Pedig arrol volt szo h ezen a nyaron mar nem szortelenitek es csupasz csigakent nyomulok Siofokon.


Jah es honnan tudod hogy kamu?

NEM fognak szerzodesben garanciat vallalni!

Az tutifix! Foleg ha rendes ugyvedi szerzodest akkarnal alairattatni veluk...

Ha van aki belemegy az irhat ide!

2012. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!