Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlotok?

Milyen hajvasalót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Digitális kijelzővel/hőfokszabályozóval, amivel könnyen gyorsan lehet vasalni, és max 10.000 Forint? Karácsonyra szeretném anyukámnak.
2011. nov. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
remingtont vegyél, nekem is olyan van és egyszerűen imádom! nagyon jól kezelhető és meg vagyok vele elégedve,ráadásul strapabíró.konkrét típust nem tudok most mondani neked mivel az enyém 10ezren felül van, de megéri befektetni ebbe a márkába
2011. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Remington van, egyszerűen tökéletes. Digitális izé nincs rajta, csak hőfokszabályzó. Amit tudok digitális kijelzővel, az a Bellissima, nem tudom melyik típusa, a szobatársamnak már három éve olyanja van, és semmi baja.
2011. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. A linket illetőleg, valamelyik nap meg is nézem és meg is vásárolom. :)
2011. nov. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!