Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás újraütésénél (gyógyu...

Tetoválás újraütésénél (gyógyulás után 2-3 héttel) is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy egy kész tetoválás amint meggyógyult (kb 2-3 hét) újra el kell menni a tetoválóhoz, hogy újraüsse és igazából akkor lesz kész a tetoválás, de ilyenkor hogy újra végigmegy rajta, megint ki kell fizetni mégegyszer, vagy ez benne van abban az árban, amit első alkalmomkor fizetett az ember? Mert vannak oldalak ahol azt írják, hogy alkalmanként kell fizetni, máshol óradíj van, megint máshol fix díj.
2011. dec. 3. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... ez most sminktetoválás amiről írsz, ugye? Mert ott úgy tudom, hogy benne van az árban a korrekció v. javítás.
2011. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a korrekcióért nem szoktak pénzt kérni.
2011. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!