Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek azokról a...

Candykiller kérdése:

Mi a véleményetek azokról a lányokról akiknek extrém hajszíne van? (Pl. Kék, lila, rózsaszin)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. dec. 17. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ilyen formában, ha az egész egyszínű nem igazán tetszik. Viszont ha a haj egy része van csak ilyenre festve, akkor tök jól tud kinézni. Én is gondolkodtam már a sötétkéken. :D
2011. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Így egybe max animeconon normális amúgy szerintem hülyeség. Én a természetes haj híve vagyok velem ellentétben legjobb barátnőmnek sötétbarna haja van de van benne kék és pink csík is. És jól áll neki... Szóval ez egyéniségfüggő is szerintem. Én nem szeretném festeni. ÉS így egybe hülye színnel szerintem ostobán fest.
2011. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 17. 09:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Feltűnési viszketegségben szenvednek, onnantól kezdve én elkerülöm, mert idegesítenek az ilyen emberek.

A képen látottak meg különösen... még csak nem is egyediek, tipikus tömegbirkák, és viccként még meg vannak győződve, hogy ők aaaaaaaaaaannyiraaaa egyediek meg trúúúúk meg blabla. :D

Őszintén szólva van, akinek jól áll, de az elmúlt 20 évben ha 2 olyat láttam...

2011. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A melír jól tud kinézni, de az egész ha egyszínű kék/rózsaszín/lila, az nem tetszene.
2011. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem a hajszínükkel van problémám hanem a hajuk fazonjával meg az öltözködésükkel, azt hiszem ez a scene stílus. Nagyon eröltetett.

Viszont egy visual-kei stílusú emberen már tetszik.Meg úgy egyátalán is.

2011. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, főleg a vörös/kék. Persze az is ha csak egy csík, de a full vörös sztem nagyon ott van. Most arra az erős vörös színre gondolok. A kék lehet h jobban mutat feketével párban.

21/F

2011. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha az egész rózsaszín az kicsit már túlzás.

Az egyik osztálytársamnak fekete a haja és néha be szokott festeni pár tincset pinkre vagy lilára. Az szerintem sokkal jobb. :)

2011. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A hajszín az még csak-csak elmenne, de az a gond, hogy az ilyen emberkéknek általában az egész stílusuk undorító. Tudja a gyíkom hogy hívják ezeket, de tele vannak nyomva vasakkal, meg undorító a sminkjük és az öltözékük is. Szóval úgy en bloc tartom gáznak őket, de ha nem lenne színes hajuk, akkor is ez lenne a véleményem.
2011. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na akiket belinkeltél kérdező,nekik nem áll jól!

Viszont ismerek olyan csajszit,akinek 3hetente más a haja,ilyen extrém színekben(volt már neki kék,zöld,rózsaszí,-szinte minden árnyalatban és csíkozással különböző fazonokkal),na neki gyönyörű szép volt mindig a haja.Egyszerűen olyan a karaktere,hogy k.jól néz ki mindig:)))))


Nekem nincs bajom ezekkel a hajszínekkel,de kevés embernek áll jól sajnos!

2011. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!