Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr elleni krémmel...

Narancsbőr elleni krémmel kapcsolatos kérdés?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy miután kifogyott egy bizonyos márkájú narancsbőr elleni krém, jó-e ha másik márkát használok tovább vagy maradjak ugyanannál a márkánál?
2011. dec. 30. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha bevált akkor használd ugyanazt!!:)
2011. dec. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 hónapig használtam csak a Sunfleurnek a termékét, ennyi idő után nyilván nem látok változást. Nem lenne gond, ha most át térnék egy másik termékre? Niveanak is láttam ilyen narancsbőr elleni krémjét meg Alverdenek is. Akinek van tapasztalata, kérem írja meg! Köszönöm!!!
2011. dec. 30. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a narancsbőr ellen mit tenni... Fogyókúra.. más megoldás nincs.
2011. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Vékony testalkatú vagyok, nem csak a teltebbeknek van narancsbőrük.
2012. jan. 4. 00:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a fogyókúra konkrétan a megoldás, hanem a mozgás. Gondolom 1 hónapig használtad csak a krémet, és nem láttál változást. Hát ez azért van, mert önmagában egy krém sem fogja eltüntetni a narancsbőröd. Krémet se kell venned, ha helyette mozogsz, kiiktatod az étrendedből a sok cukros, zsíros, tartósítószeres szemetet, és hideg-meleg váltózuhanyt csinálsz. Ha ezt csináltad volna, akkor már 1 hét után látod a változást. Tapasztalatból mondom!
2012. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah igen és még annyi, hogy nagyon sok vizet igyál, segít kimosni a szervezetedből a sok salakanyagot.
2012. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tornázok rendszeresen, két liter vizet megiszok naponta, hideg-meleg váltózuhanyt is alkalmazok. Krémet is használok, most más márkát vettem. Gondolom idő kell, hogy lássak változást.
2012. jan. 4. 22:23
 8/11 A kérdező kommentje:

És köszönöm a választ!

Meg hát az a helyzet, hogy nekem elég sok van a combomon és a fenekemen is... egy hét alatt te láttál változást magadon?

2012. jan. 4. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha most elég sok van rajtad, akkor kitartónak kell lenned. Én egy hét múlva láttam változást a bőröm állapotán, feszesebb lett, simább. Már majdnem 3 hónapja dolgozok a narancsbőrön, és most már érzem és látom is a hatását. Kevesebb lett, de még mindig nem tűnt el... Viszont egyes helyeken már tényleg csak akkor látszik ha összeszorítom. Már azzal magabiztosabb lettem, hogy sokkal feszesebb a bőröm, mint volt, mégha a narancsbőr nem is tűnt el teljesen... Tény hogy szoktam bűnözni, ma is ettem sütit de sajnos nem mondhattam nemet:D Maximum tovább csinálom az egészet. De valahogy számomra nincs értelme hogy sanyargassam magam, te se tedd, annyit nem ér az egész. Csak úgy csináld az egészet, hogy még kényelmesen érezd magad benne. De ez csak az én meglátásom :)
2012. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt is én tapasztaltam, hogy feszesebb és simább lett a bőröm, ez felüdített és folytattam :D Akkor neked is kitartást a továbbiakban! És köszönöm a választ! :)
2012. jan. 6. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!