Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném feszesebbé a...

Hogyan tehetném feszesebbé a fenekem, narancsbőr ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nap két liter folyadék (lehetőleg víz), valamint este fürdésnél fürdőszivaccsal való masszírozás. (luffa szivacs) Nem árt a sport sem ezek mellé.
2012. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Citromot kell enni, szénhidrát és zsír mentes ételeket, rostokat, oliva olajat, bogyót. Vannak ezek a csoda krémek, nem tudom működnek-e, nem volt még narancsbőröm. Masszázs, szauna, mozgás (futás, bicikli, úszás, lovaglás).
2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Testedzés,más nem fog segíteni.A krémek nem hatnak olyan mélyen.
2012. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt egy kis nari bőröm,meg fogyás csíkom! AVON karcsúsító,feszesítő,narancsbőr elleni krémzselé segített! Reggel este be kened,és két hét után halványodik,aztán 4 hét alatt el is tűnik! Nekem nem karcsúsodott tőle a bőröm,de barátnőmnek,ahogy ő mondta pár centivel össze ment a feneke! :D Ha azt akarod,hogy ne is jöjjön vissza,akkor egy kis sport,otthoni popsi torna,és szerintem párod is szivesen maszirozza,mert az is jót tesz a bőrnek! Igyál sokat!
2012. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!