Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a megfagyott bőrt...

Mivel lehet a megfagyott bőrt kenni, gyógyítani?

Figyelt kérdés
hazafelé a combomon megfagyott a bőr, most piros és fáj.
2012. febr. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyre melegedő vízzel melegítsd fel, ne dörzsöld! legyél meleg helyen, igyál meleg teát! mozogj
2012. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne vigyél rá hirtelen forró vizet, csak fokozatosan. Talán valami hidratáló krém is segít. Ha nagyon fáj, szerintem akár a sürgősségire is elmehetsz, ha komolyab, mégiscsak fagyási sérülés..
2012. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100% finmomítatlan shea vaj nagyon jó a bőrre!persze ha csak nem vagy latexérzékeny.ráadásul ez természetes !
2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát beleültem forró vízbe, azt hittem, a plafonon ugrok ki, pedig már akkor másfél órája "engedtem fel" igen meg is ijedtem. Aztán bekentem valami zsírosabb kézkrémmel, aztán egy olyan fél óra múlva elnyugodott, de ma reggel is igen érzékeny.Na ma felvettem a háziáldást is. Köszi a válaszokat.
2012. febr. 7. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!