Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom "gyógyítani" a...

Hogy tudom "gyógyítani" a fülem? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy jó ideje nem volt fülbevaló a fülemben és most raktam bele bizsut.De a bizsut bírni szokta a fülem , most meg begyulladt és eléggé fáj.Hogy tudnám ezt "eltüntetni"??????
2011. jan. 30. 15:28
 1/7 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy be van gyulladva a fülcimpám és nem tudom hogy mit csináljak hogy meggyógyuljon.léccy válaszoljatok!
2011. jan. 30. 15:51
 2/7 Nevaeh ***** válasza:
Vedd ki a fülbevalót.
2011. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 just.me ***** válasza:

Vedd ki a fülbevalót, és kenegesd tetránnal. :)

Utána majd ezüstöt, vagy aranyat tegyél bele.

2011. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!A fülbevalómat már tegnap kivettem.Megfogadom a tanácsokat.Egész nap a gép előtt ültem és vártam hogy valaki írjon:)))
2011. jan. 30. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezüsttel szúrj fület mindig vagy orvosi fémmel... :/ -.-'
2011. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

off: van szerintem kismillió ilyen kérdés, nem kellett volna egész nap a gép előtt ülnöd és várni a válaszokat -.-"

Amúgy: orvosi fémet tegyél be, amikor már látod, hogy nem gyulladt a füled, azt bírni fogja, majd ha megszokta a füled, tegyél bele bizsut, én is így szoktattam rá, és kb. pár hétig tartott ez a folyamat.

2011. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de nem találtam,eleve azt se tudtam hogy fogalmazzam meg.Fülcimpagyulladás?
2011. jan. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!