Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb hideggyanta márka/fajt...

Legjobb hideggyanta márka/fajta erős/sűrű lábszőrzetre?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, sporttevékenység miatt kéne megszabadulnom a lábszőrzetemtől, ezek közül a hideggyanták közül melyik a legjobb/legerősebb? Tudom, a meleggyanta meg a kozmetikus elvileg a legokésabb, de most a hideggyanta érdekelne.
2012. febr. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vállt be a hideggyanta,bár nem próbálgattam a márkákat,de amivel szerettem volna az nem hozott le szinte semmit.
2012. febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A hideg gyanta nekem sem jött be. Menj kozmetikushoz. Nem fog kiröhögni csak azért mert fiú vagy.

Amúgy mit sportolsz amihez muszáj csupasz láb ?

2012. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TijuMK ***** válasza:

Veet: [link]

nekem tökéletesen leszedi annyi a trükk hogy ha ráraktad a lábadra sokszor símogasd végig hogy érezd felmelegedett rendesen és egy határozott mozdulattal tépd le.

2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de pasikat megszégyenítően szőrös a lábam. Nekem nem vállt be a hideg gyanta,csak a meleg.
2014. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én az X-epil-t használom/használtam. Nekem nagyjából bevált de nem a legjobb. Lehet neked beválik, nem tudom. Amúgy borotva miért nem jó?
2014. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!