Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karomon talalhatok ijen...

A karomon talalhatok ijen pattanas fele cuccuk, azok mik es miert jelennek meg? Hogy lehet eltuntetni oket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy kipattogtál valamitől vagy a ruha okozta.Maguktól el kell tűnniük.De kapon lehetnek kis pattanások ezekre a testradír a legjobb.
2012. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
www.magyarhelyesiras.hu :)
2012. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akik csak a helyesirassal torodnek azok hulyek mert csak a szajuk nagy ,nem tudnak egy heljes valaszt rakni.....ugyhogy az ijen embereknek kuss es menjenek neurologushoz (ha tudjak mit jelent az :))))))))))).....)
2012. márc. 19. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyanok nekem is vannak a karomon és azok nem pattanások :) ,hanem annak az a neve ,hogy akne (ha jól emlékszem :)) ,na és arra kell venni krémet ,de orvosi rendelvényhez kötött ,szóval el kell menned ahhoz a bőrgyógyászhoz , bár azok a krémek nekem nem értek semmit sem ,de azért megpróbálhatod ,hátha neked igen :),de nekem mondjuk a naptól enyhülni szokott ,vagyis ,ha napozok ,akkor kevesebb lesz.
2012. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!