Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette A10-es árnyalata...

A Palette A10-es árnyalata nagyon roncsolja a hajat? Van akinek túlságosan kiszárította, töredezetté tette a haját, marta a fejbőrét, szédült vagy valami hasonló baja lett tőle?

Figyelt kérdés
Igazából az eredeti hajszínem szőkésbarna, de szőkére festem egy éve. Nem használtam viszont még ilyen extra világos festéket, és félek hogy valami gáz lesz. A hajam elég vékony szálú, néha egy-egy világosabb árnyalat használata közben kicsit szédültem és csípett a festék, a hajam pedig elég "sprőd" lett. Nagyon igénybe veszi a hajat ez az ultra hamvasszőke? Ha lehet olyanok válaszát várom inkább, akik már próbálták.
2012. márc. 6. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én hajamat semmivel sem viselte meg jobban, mint egy sötétbarna hajfesték például. Mindenképpen kiszárítja, de nálam ez tényleg nem szín kérdése. Bár nekem nagyon sok és vastagszálú hajam volt, bármennyire is 'kínozom', vasalással, szőkítéssel, fekete leszivatásával, nem vékonyodik el, nem ritkul...
2012. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt amúgy sötétbarnával festve, de akkor semmi nem volt, nem is szárította ki, bár egy kicsit az is csípett, gondolom a fejbőrön mindig akad egy két pici sérülés, azért. De köszönöm a válaszod! :)
2012. márc. 6. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltam már én is, az enyémet sem viselte meg jobban, mint akármelyik másik. Ha csíp, vagy szédülsz az nem jó. Nem vagy allergiás a hajfestékre?

2012. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy allergiás vagyok rá. 9 éve festem már, volt vörös, barna, fekete, melírozott, egy éve teljesen szőke, de soha nem volt ilyen problémám. Csak a Palette Deluxe szőkéjénél, meg egy schwarzkopf platinaszőkénél éreztem ilyet. Végül is enyhe volt a szédülés is, meg a csípés, de azért megijedtem.. Mindkét válasz hasznos volt, köszönöm! Most festek! :)
2012. márc. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!