Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a neve ennek a frizurának?...

Mi a neve ennek a frizurának? (v. Beckham)

Figyelt kérdés

[link]


Tetszenek a hasonlók,csak lapos és vékonyszálú hajam van. Ennyire nem akarnám hátul rövidre,mert növesztem csak hát semmi formája nincs és úgy útálom már ezért. Tudtok esetleg vaami ehhez hasonlót mutatni?


2012. márc. 19. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Beckhamnének fordított bubija van. Nem muszáj ilyen rövdre nyiratnod, nekem is elsőre az eleje a kulcscsontomig , a hátulja a vállamig ért.
2012. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez vajon jól állna a kerek arcomhoz? És az is a bajom,hogy elöl fokozatosan van levágva és így nem ér az államig csak már a fülemnél.És mikor nem türöm a fülem mögé hanem rendesen előre lóg akkor olyan idétlenül néz ki.Annyira elvagyok keseredve már,és annyira ÚTÁLOM a fejemet! :_(
2012. márc. 19. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy kerek archoz jól állna-e. A fodrász szerintem tud tanácsot adni ezügyben.
2012. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!