Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elesztotol tenyleg jobban...

Az elesztotol tenyleg jobban nol a haj es jot tesz a bornek?

Figyelt kérdés
Mennyit es milyen gyakran kell fogyasztani??

2012. ápr. 5. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hajpakolást csináltam a zsíros korpás hajamra és arcpakolást a zsíros bőrömre még kamasz koromba. Nekem bevált.
2012. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne egyél élesztőt! Felpuffad tőle a hasad!
2012. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az biztos hogy felpuffad tőle a hasad!!! szóval enni nem szabad de pakolásként el lehet végezni.:)
2012. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem kiló számra eszem miért puffadna fel...amikor sütök vmit akkor szoktam belecsipegetni...nem egy egészet eszek, csak picit beletördelek.
2012. ápr. 5. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi koromban volt valami betegségem azt hiszem D vitamin hiány és ronda kelések jöttek ki rajtam. Sok mindenre nem emlékszem mert kis iskolás voltam de arra viszont emlékszem, hogy néhány évig minden tavasszal egy pár napig nyers élesztőt kellett ennem.

Irtózat rossz volt.

2012. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!