Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az elesztotol tenyleg no a mell?

Az elesztotol tenyleg no a mell?

Figyelt kérdés

Mennyit kell fogyasztani belole? Van valami karos hatasa?

Azok velemenyere is kivancsi vagyok, akik mar probaltak.


2008. szept. 24. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élesztötől én nem tudom,hogy nőnek-e a mellek.Csak azt tudom,hogy a pattanást azt szárítja.
2008. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pattanás miatt szoktam élesztőt enni, de a mellem ugyanolyan kicsi. Nem is hallottam még róla hogy nőne tőle a mell, de ha igaz is akkor sem hiszem hogy olyan sokat hogy észrevehető legyen...
2008. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szedtem egy ideig a pattanásokra, de a mellem nem nőtt tőle. Ezen az oldalon nagyon sok kérdés van a mellnövesztést illetően, egy időben én is keresgéltem mindenféle megoldást, mivel nekem is kicsik a melleim. Hidd el a mell méret genetikailag adott, csak akkor nőhet meg a cicid, ha hízol, vagy esetleg fogamzásgátlótól (de ez nem mindenkinek vállt be, mindenkinek máshogy reágál a szervezete a fogamzásgátlókra, sőt mivel már alacsony hormontartalmúak ezek a készítmények, így ez még jobban csökkenti a mellnövekedés esélyét).

Lehet szép egy mell attól hogy kicsi, és nem fog lógni.

2008. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
:D Ez jó! Persze, keleszti a melleket. Ez hülyeség, nem fognak tőle nőni.
2008. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!