Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki írja itt hogy pattaná...

Mindenki írja itt hogy pattanásos a bőre. Érdekes én az utcán egyetlenegy problémás bőrű lányt sem szoktam látni?

Figyelt kérdés

meg szoktam figyelni kány létemre a lányok arcbőrét és totál sima makulátlan de itt most nem az alapozásra kell gondolni mert azért ha a pattikat is lealapozzuk akkor a dudor látszik .

cigiznek isznak , egészségetlen kajákat esznek és gyönyörű a bőrük:( oylan fura ez számomra... nem mondom hogy nekem pattis a bőröm általában menzeszkor jön ki 1-2 de miteszerem sok van.

bár mostanában használom a saját készítésű almaecetes tonikomat és egész szépen tisztítja az arcomat.


2012. ápr. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ez azért van,mert mindenki túlreagálja a saját ügyét...ha van rajta egy kis pati,azt magának nagyobbnak és feltünőbbnek látja,egyébként a haj kezddeténél szoktak néha kijönni,ott nem is látszik,ha homlokon van akkor meg furfruval lehet takarni,ha oldalt van az arcon akk kiengedett hajjal...

leírod az almaecetes tonik receptjét légyszi?nekem is mitesszeres a bőröm:/

2012. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

persze itt van

[link]

nem muszáj azokat a gyógynövényeket berakni ,én pl csipkebogyót kamillát és lvenedulát rkatam bele.És én áztattam 7 napig úgy cisnáltam.

nem kellemes az illata ecetszagú lesz a bőr de elillan de én azért csak este tisztítom vele a bőrömet.

e mellett azért havi szinte kozmihoz járok, a miteszerek maguktól nem tisztulnak egyszer ki kell nyomni.de nekem legalább lefertőtleníti az arcomat. és legalább tudom hogy nem vegyszer.

2012. ápr. 17. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért látod így, mert folyton azokra fókuszálsz, hogy kinek milyen a bőre és akaratlanul is azokat szűröd ki, akiknek hibátlan a bőrük. Én is így voltam ezzel, amikor még nagyon csúnya volt az arcom, folyton keseregtem, hogy "mindenkinek" szép a bőre, csak nekem ilyen ocsmány. Puszta pszichológia az egész. Igenis szoktam látni zsíros bőrű, mitesszeres, pattanásos embereket, nem is keveset...
2012. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is sok pattanásos lányt és fiút látok egyaránt.

Nekem is sok míteszerem van

[link]

Ilyen az orrom én nem túlzom el, mert tudom egyszerűen ,hogy ilyen .

És amikor sok pattanásom van akkor nem azt mondom hogy igy nézki..

[link]


Hanem ilyen

[link]

2012. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először én is így éreztem,h. mindenkinek szép a bőre, csak nekem nem, de egész sok csúnya bőrű embert látok mostanában, mindenféle korút. sajnos ez már egyfajta civilizációs betegség a rossz levegő, az egészségtelen étkezés, a rohanó életstílus mellékterméke.
2012. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*
2012. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen szoktam gondolkodni nap mint nap, főleg hogy azok közt vagyok, akiknek pattanásos a bőre...és én is mindnkit szép bőrűnek látok, csak magam nem....
2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!