Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az arcápolási rutinotok?...

Mi az arcápolási rutinotok? Miket használtok?

Figyelt kérdés

Arcradír, arckrém,szemkörnyékápoló vagy szemránckrém (ha használtok), tonik, ajakápoló illetve egyéb arcpakolások.

Ti mit használtok és mi az, ami nagyon bejött nektek és észrevehetőbben szebb lett tőle a bőrötök? Illetve milyen bőrtípusotok van? Korotok?

Bocsi a sok kérdésért.


Nekem normál bőröm van, és érzékeny kicsit.

21/L



2012. ápr. 21. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én nem pontoztalak le, viszont amióta budapesten lakom, azóta csúnyább az arcom.. több a szenneződés.. a kocsik kipufogógáza, meg minden... és ha nem használok "vegyzereket" az arcomra, akkor a faggyútermelődés miatt begyulladnak a mitesszereim,és gyulladt lesz... próbálnám én is kerülni ezeket, mert sztem sem egészséges, de nekem pont az ártana, ha nme használnék ilyeneket....sajnos...genetika...meg nem mindig tudok tdatosan étkezni pl., nem sportolok.... csokit, kakaót, zsírosakat is eszek...sztem mindenre szükség van az emberi szervezetnek..még a porra is...hogy megtanuljon a bőr védekezni... de ha már túl sok a por... már az arc képtelen erre, ezért kellenek a kencék...


kirpbóáltam már, hogy nem használtam őket pár napig... de nem lett szebb az arcom, csak kijött több patti..

amúgy én az a mitesszeres, tág pórusú bőrtípusba tartozok..sokszor begyulladnak a mitesszerek,mert sok van belőlök, főleg az orromon... 20l

2012. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le. Elfogadom, hogy te igy, mas meg ugy.
2012. ápr. 25. 00:41
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

# 21/22-nek

az nem elég hogy pár napig nem használod ,és ne csodálkozz hogy kijött több valószínű hogy méregtelenített a bőr kezdetben lehet romlás, de idővel szépen javul.

nem kell mindent a rossz levegőre fogni régen a szegény emberek egy lavor tálban mosakodtam, kezet mostak egész nap nem öntötték ki, tiszta fekete volt már estére,mégse voltak gyuladdt pattijaik,ugyanis nem használtak semmi vegyszert az arcra ami a bőr védekezőképességét felborítaná.a bolti kencék csak ideiglenesen vagy egyáltalán nem szüntetik meg a problémát.Amúgy a bőr ezzel jelez hogy vmi nincs renbden.példa: ha már az emésztéssel gondok vannak akkor általában a vállon és a háton lesznek gyulladt paatik. A kakao egészséges amúgy ,antioxidáns, de nem a nestlére gondolok hanem a jó minőségüre.és a csoki is jó a bőrre étcsoki legalább 70%os kakaotartalommal.Összetett a dolog ,vkinek tényleg genetika okozza van olyan akinek belső problémái lehetnek,gyulladás ,rossz szervműködés ....de de olyat isa hallottam már hogy vki leállt ezekkel a vegyszerekkel és tényleg javault a bőre.Ezek a pontozások engem meg nem is érdekelnek, nem is figyelem amúgy de én azért mert vki bolti kencéket használ nem fogom leszázalékolni. Egyébként nemrég hallottam a tvben hogy azok a gyerekek akiket úgymond nem fertőtlenítenek egyfolytában hagyják hogy homokozóban hemperegjenek pl. erősebb lesz az immunrendszerük. Leeht benn vmi ugyanis a természetes hasznos bacikat nem pusztítják el teljesen íyg a védekezőképesség megmarad. De még mondhatnék példát hogy a bőr normál flóráját már gyermekkorban már bocsi de elcseszik , a magzatvíz 9ph körüli lúgos és a baba egészséges flóráju bőrrel születik,nade ugyebár itt jöna kozmetikai ipar és ajánlja a rengeteg tusfürdőt kenceficét ami megbolygatja az egyensúlyt a bőrön ,érdekes egyre több ehylen hallom hogy sok az ekcémás gyerek hát nem csodálom ...MIndenesetre én már nem tudnék venni iylen agyonreklámozott tusfürdőket krémeket. (bopcsi h. kuszán írtam)

2012. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Este: 1. Alverde körömvirágos sminklemosóval lemosom a szemsminkem 2. Himalaya Herbals gyengéd radírozó arclemosóval lemosom az arcom 3. Alverde pattanásra való szérummal bekenem a pattanásos területeket 4. Balea nature nappali krémmel hidratálok (tudom, hogy nappali, de nekem estére vált be)

Reggel: 1. Himalaya Herbals nim és kurkuma szappannal megtisztítom az arcom 2. Alverde Aqua 3in1 Perle mattító hidratálókrémmel hidratálom az arcom

Ajakápoló: Elég sok van de legtöbbször Carmex Classic vagy Himalaya Herbals kakaós balzsama


Bőrtípus: vegyes, de az ajkaim mindíg nagyon-nagyon szárazak

Nekem a fentebb említett termékek mindegyike segített abban, hogy szép legyen a bőröm.

13/L

2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Bár már régebbi a kérdés teljes mértékben egyetértek azokkal akik a vegyszerek ellen vannak. Nekem világ életemben szép volt a bőröm, aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni de úgy meghíztam tőle(igen attól mert előtte is ugyanannyit ettem mégsem híztam egy dekát sem).nyilván fogamzásgátló mellett még szebb lett a bőröm de a testsúlyom és a csökkenő szexuális libidóm megőrített nem beszélve a hangulatingadozásaimtól. Abbahagytam a szedését es fogytam 2 hónap alatt majdnem 10 kg-ot semmit nem változtattam az étkezési rutinomon. Sajnos a bőröm elkezdett pattanásos lenni , én hülye mibe menekültem mindenféle “natur” kozmetikumba meg csodaszerbe hogy majd az jót tesz a bőrömnek attól majd kevésbè lesz csúnya. Hatalmas nagy baromság. A pattanások nem múltak el sőt alig akartak begyógyulni pedig nem nyomkodtam nem csináltam velük semmit, 24 éves lettem és minden reklám arról szólt hogyha nem hidratálom a bôröm hamar megráncosodok... mégegy hülyeség ezektől a krémektől nem szellőzik az arcbőr, és a pólusaid is eltömíti. Ahogy abbahagytam rá 2 hétre elkezdtek leszáradni a pattanásaim a bőröm puha, selymes lett. Csak egy vitamint szedek Acneminum a neve és 2 hetente méz+fahéjjal mosom át az arcom hajmosásnál. Fiatalabbnak tűnik a bőröm mint 16-17 éves koromban. Senki se használjon semmit az arcára türelmesnek kell lenni meg kell várni míg visszaáll az arc normális faggyútermelése !
2021. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!