Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét szőke, se színű a...

Sötét szőke, se színű a hajam. Kicsit világosabb, szép szőkét szeretnék. Nem sárgát! Szerintetek milyen festékkel érdemes festeni?

Figyelt kérdés

Kicsit félek a festékektől.

Fodrász fogja festeni, de ő sem tudja nekem megmondani milyet vegyek.

Az én hajam ilyesmi színű:

[link]

[link]

[link]

Ilyesmit szeretnék:

[link]


2012. máj. 7. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan a hajam mint az első képen, annál sokkal fakóbb, szürkébb.
2012. máj. 7. 10:36
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha tényleg világosabb,természetes szőkét szeretnél akkor inkább kamillázd szerintem...természetes módszer,fokozatosan világosítja a hajad,nem roncsolja....
2012. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek az ilyesmikben, mint a kamilla vagy a citrom.
2012. máj. 7. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

semmiképp ne platina árnyalatút vegyél,hanem hamvasat azzal nem leszel csibe soha:)

Ha meg fodrász festi ne vegyél festéket,ő tudni fogja a saját kitapasztalt készletéből,mi a jó neked!

2012. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy egy fodrásznak nincs festéke...a hajfestés nem úgy történik, hogy a kiválasztott színt rákenjük. Hiába viszed te a neked tetszőt, a hajadon nagy valószínűséggel nem olyan lesz. A fodrász a saját festékeiből keveri ki a megfelelő anyagot.
2012. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztosan van festékbe az üzletben, dd
2012. máj. 9. 05:45
 7/7 A kérdező kommentje:
de én nem megyek be a városba. Falun lakunk és házhoz járok.
2012. máj. 9. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!