Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy 12 éves (...

Szerintetek egy 12 éves ( érett ) lány nesszeszerjébe és táskájába milyen dolgok kellenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsepi, diákigazolvány, betét, ajakápoló, spray/parfüm, hajgumi, csat, esetleg további smink.
2012. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

zsepi,tampon/betét,nedves kéztörlő,hajgumi,fájdalomcsillapító(sose lehet tudni),sebtapasz, hullámcsat :DD

nekem ezek vannak benne:D

14L

2012. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

még várok :))

2012. jún. 12. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
ez olyan butuska kérdés... magadnak kell tudnod, mire van szükséged, nem egy vadidegennek... :/ azt vigyél, ami nélkül nem szívesen indulnál el, plusz a kötelező dolgok, amiket 12 "érett" lánynak tudni kéne... a fentiek amúgy jól írták, nem tudom, milyen ötleteket vársz még...
2012. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És a labellót ki te hagyjuk :D
2012. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
12 éves lánynak neszeszerje? iskolatáskája max...neszeszerje még ne legyen...kotont ne hordjon magánál, mert "Sose lehet tudni"?
2012. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért de miért ne lehetne egy 12 éves lánynak neszesszerje ???nekem kisiskolás korom óta volt,de nem értem mi ezzel a probléma..

eleinte csak zsepi,sebtapasz,hajgumi meg csattok voltak benne..most már van benne betét,tampon,labello, kis fésű meg stb...

am utolsó te honnan szedted a kotont?azt senki nem mondta...

14L(2.válaszoló)

2012. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Figyu..kotonos..nemtudom te hány éves de h nagyon hülyén gondolkodsz..az is biztos..

Egy 12 éves lány már elég idős ahhoz h nesszeszerje legyenn

ha pl.elutazol valahova több napra szerinted ott egy 12 éves lánynak nincsenek szükségletei?!

A normális válaszolóknak és külön a másodiknak pedig köszönöm..megfogadom.:)

2012. jún. 12. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is jó dolog a nesszeszer. Mennyivel jobb, hogyha keresni kell valamit, akkor tudod, hogy a nesszeszerben lesz és csak abban keresed, mint az egész táskát átkutatni, mire megtalálod, amit keresel.


Ami szerintem szükséges egy 12 éves lánynak:

- Sebtapasz.

- Kézfertőtlenítő vagy nedves törlőkendő.

- Hullámcsat, hajgumi, kisebb fésű.

- Betét.

- Ajakápoló.

- Esetleg fájdalomcsillapító és/vagy görcsoldó (ha görcsölős vagy fejfájós stb. típus vagy).


17/L

2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
cukorkat is tehetsz bele, ha esetleg leesik a vercukrod (mert adott helyen nem tudsz enni). meg kulcsok :D egy üveg víz. kézkrém. toll, papír.
2012. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!