Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha faternak és nagyfaternak...

Ha faternak és nagyfaternak öregen is volt haja, DE anyám fiútestvére 30 évesen kopasz lett, és fiai is kopaszodnak ennyi idősen, én mire számithatok?

Figyelt kérdés

Ha faternak és nagyfaternak öregen is volt haja, DE anyám fiútestvére 30 évesen kopasz lett, és fiai is kopaszodnak ennyi idősen, én mire számithatok?

Hogy jön ki a genetika? Érdemes egyáltalán ebben gondolkodni?

Megjegyzem, láttam már olyan testvérpárt, akiknek 25 évesen kezdett el ritkulni a hajuk, mindkettőnek, pedig faterjuknak meg megvan


2012. jún. 15. 08:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, nem tudhatod kitől örökölted. Ugyanúgy akármelyik részről kaphattad az ezt meghatározó géneket.

Nálunk úgy van, igaz ez nem a kopaszodás, csak hajtípus, hogy apámnak rengeteg haja van, vastag, erős szálú. Ugyanúgy nagynénémnek, mamámnak is. A másik részen anyámnak nagyon kevés és vékony szálú haja van, elég ritka, papámnak is az volt, anyám öccse is huszonévesen kopaszodott. Én egy az egyben apámét örököltem szerencsére, de a húgom meg inkább anyámét. Nem lehet tudni mit dob a gép.

2012. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!