Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen készítményt érdemes...

Milyen készítményt érdemes szedni, hogy szép legyen a hajam és a bőröm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit pattanásos az arcbőröm és kifejezetten gyengék a körmeim, valamint a hajam is lehetne erősebb. Milyen kapszulát próbáltatok már, és ajánljátok? :) Kifejezetten ilyesmikre vagyok kíváncsi, mint a Revalid stb, tehát nem táplálkozási tanácsokat kérek! Köszi előre is a válaszokat :)

2012. jún. 18. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a biovanne bevált.
2012. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én is biovane-t szedtem és nagyon jó volt :)


viszont körömre és hajra nekem a das gesunde plus volt nagyonjóóóó ! rövid időn belül megerősödött és megnőtt a hajam, ráadásul nagyon olcsó volt :)

2012. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az arcbőrre is hatásosak ezek? :) (Gondolok itt főleg a pattanásokra és bőrhibákra)
2012. jún. 18. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszály szedni semmilyen kapszulát.Ha lennmagot fogyasztasz(bármilyen formában),pl.:egy kis darált lennmagot keversz a müzlidbe reggel vagy lennmaggal locsolod meg a salátát stb..., akkor garantált a változás.De ha kapszulát akarsz szedni lennmagot-kapszulát is szedhetsz(amennyi naponta az adag), ami zselékapszula formályában kapható a legtöbbször.A lennmag mindig beválik mindhárom panaszodra és természetes is.
2012. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!