Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb szer (krém)...

Melyik a legjobb szer (krém) a karon jelentkező "tigriscsíkok" (bőrszakadás) eltávolítására? (vagy vitamin)

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a striák. Ha a bőr egyszer kirepedt, akkor azt sajnos semmilyen kémmel (egyáltalán semmivel) "eltüntetni" nem lehet. Idővel halványodni fognak a csíkok, de ennyi a maximum.

Barnább bőrön elvileg nem látszik annyira, vagy inkább úgy mondanám, hogy nem tűnnek fel olyan nagyon.

2009. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a lábamon van, igaz nemtuti h ugyanaz amire te gondolsz, ilyen repedés nyomok vannak a bőrömön, és fehér. barna a bőröm, de sztem annál jobban láccik :)

én nagyon sokáig kenegettem mindenfélével, de nemnagyon tünedeztek el.

2009. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van a karomon, stria a neve.

Sajnos azt kell mondjam nem nagyon érnek semmit a krémek, én is próbáltam már vagy 20 félét.

Nekem most, hogy barnább vagyok szerintem még feltűnőbb.

Vitamint is hiába szednél, ezt már semmi nem tünteti el. Idővel halványodik, de valóban ennyi. Barátkozz meg vele.

2009. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a melleimen van ilyen, oriflame-től a stria elleni krém nekem bevált. már csak fénylő csíkok, alig észrevehetőek
2009. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!