Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen megvagyok ijedve,...

Teljesen megvagyok ijedve, észrevettem, hogy elől sokkal kevesebb a hajam, én magam már ritkának is látom... :( van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval általába minden 2. nap megmosom, ugyanis ha nem, nagyon zsírosnak látom. Ez egy ördögi kör lett, vmikor elkezdtem nagyon gyakran mosni, és ez lett a vége. Most tönkrement kb. Azonkívül sütővas mindennap, amivel ápolom az csak hajpakolás, olyan sampon, hajolaj... meg ilyesmi. Mindenféle regeneráló krémek, de nem hiszem, hogy használ.

Most meg nagyon félek.

Van valami amitől elkezdene megint nőni? És ezúttal nem mosnám gyakran, vannak már jobb módszerek is, és már úgy érzem, a sütővasat is feltudnám adni.

Borzalmas érzés amúgy, mert a barátommal minden nap találkozok a suliba, és így van nem kis késztetés arra, hogy azért mégis jól nézzek ki minden nap.. a lehető legjobban.

Sajnos iszonyúan hiú vagyok, már-már rossz értelembe. Mi a megoldás?:(


2008. ápr. 28. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt mondom hogy ha semmiféle ápolószer nem segít menj el orvoshoz. Mond el neki is ezt, hogy sokat mostad, és hogy egyre kevesebbnek látod. Tutti hogy az is baj hogy vasalod, meg biztos rátesz az is hogy sokat mosod, de lehet hogy vitaminhiány, egészségtelen táplálkozás. Lehet hogy az orvos tud neked olyan hajszeszt vagy vmit ajánlani ami tényleg hatásos.
2008. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül a sok mosás miatt van! Én mondjuk csak magamból indulok ki: egy pár éve minden nap mosom, és gyakran szoktam vasalni is. Szerintem tényleg menj el dokihoz, lehet, hogy valami vitaminhiány, vagy ne adj' Isten betegség. Jobb ha kivizsgálnak!


Én amúgy a gyógyszertárban kapható (égés elleni)Panthenol spray-t használom, azóta gyorsabban nő a hajam, és dúsabb is! :)

2008. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En hasonlo cipoben jartam mint te, pedig csak 2-3 naponta mosom a hajam, szinte alig hasznaltam hajhabot, hajszaritot mondvan mindez roncsolja a hajat...

Egy szornyu kapcsolat utan tok idegzsaban eltem az eletem par evig...s egyszercsak egy buliban egy cseppet sem tapintatos ismeros megtalalta kerdezni, hogy mi van kopaszodok?

Hu de kellemetlen volt!!!!!!

Iden meglepeteskent januarban berobbant egy fogam. Kiderult par eve mikor gyokerkezelte egy doki, nem csinalta meg rendesen es szepen csendben rohadt a szep felszin alatt es nem csak az hanem a mellette levo is...Sajnos a fogamat mar nem lehetett megmenteni, de amiota ki lett huzva es a mellette levo meg lett csinalva, latvanyosan elkezdett surusodni a hajam.

Menj el fogorvoshoz!

Ajanlom meg a vitaminok szedese mellett a folsavat is, amivel azonban vigyazz, mert ha mas is van platoi szerelem mellett a kedveseddel az segithet konnyen teherbe esni.

Azonkivul a fodraszom ajanlott valami fokhagyma kivonatos loret ami ugy nez ki hasznal.

Egyszerre mindez kellett nekem, hogy ujra legyen haj a fejemen.

2008. ápr. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi a válaszokat! Viszont egy kérdés, lehet, hogy hülye kérdés... de milyen dokihoz menjek? Mármint, háziorvos, bőrgyógyász... emellett nagyon köszi a tanácsokat is!
2008. ápr. 29. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igazából szerintem a bőrgyógyász szart se ér..legalábbis akiknél én voltam. Csak megkérdezték, hogy naponta kb hány szál hullik ki, vetettek rá egy pillantást, semmi vizsgálat...semmi mikroszkóp v vmi, aztán persze csak azt tudta ajánlani ami a legdrágább és amit a tvben is reklámoztak....szóval erről ennyit. De valahol meg lehet vizsgáltatni. Nekem az a baj, hogy a zsírosodás az nem lép fel olyan hamar, legalábbis én nem veszem észre, de a hajvizsgálaton azt mondták, hogy visszafolyik a fejbőrömön lévő zsír a hajhagymáimhoz, ami kinyírja őket, ezért is ilyen száraz és töredezett:S
2008. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!