Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már ezt az arcotok...

Próbáltátok már ezt az arcotokra? Kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 26. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy ennél egyszerűbb praktikát ismerek a mitesszerek eltávolítására.


Válassz szét egy tojást. A fehérjével itass át egy vagy több zsebkendőt, tedd az arcodra, és amikor megszilárdult, egyszerűen vedd le. Mosd meg az arcodat. Ha nem akarod, hogy a sárgája kárba vesszen, kend az arcodra, hagyd megszáradni és mosd le.

2012. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez is ugyanígy "kihúzza" a miteszereket?

Köszönöm a választ és az ötletet amúgy!

2012. jún. 26. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A zsebkendőn látni szoktam a kis fekete pontokat, és a pórusaim is kitisztulnak.
2012. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam ezt, nekem semmit nem csinált. Már amikor elkészítettem kételkedtem benne, hogy így kell-e kinéznie.

Elvileg folyékonynak kéne lennie, már ha abból indulok ki, hogyha sütire teszel zselatint, az is folyékony, úgy kened rá, majd megdermed. Nekem ehhez képes darabos, ragacsos cucc lett, de azért felkentem, már amennyire sikerült. amikor megszáradt póbáltam leszedni, de alig jött le és a mitteszereim ugyanúgy megmaradtak.

2012. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!