Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálja a hajammal?

Mit csinálja a hajammal?

Figyelt kérdés
Az van hogy rettenetesen dús a hajam. nem rég ritkítottuk és az sem segített. ettől csak még dúsabb lett. nem tudok mit csinálni vele. ti mit ajánlotok?

2012. júl. 3. 15:14
 1/6 Biaa*-* ***** válasza:
azt hittem,hogy csak velem fordul elő ilyen... :) velem is ugyan ez van...
2012. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is ezt hittem mostanáig míg te nem írtál:)) váá üdv a klubban. olyan ossz mert pisis alsósok egyfolytában beszólnak nekem hogy miért ilyen a hajam. a barátnőim mondják hogy ne törődjek velük de nem tudok nem törődni velük. és ki sem tudom fésülni. utálom...
2012. júl. 3. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Kép?

Cserélj fodrász, és vágasd vagányra!

2012. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon dús, ráadásul hosszú. De tulajdonképpen nem írtad le mi a problémád vele.


Melegít nyáron? - Fogd fel, fond be (vannak ezek a különleges fonások is amik nem olyan unalmasak), esetleg csinálj kontyot, rengeteg lehetőség van, YouTube-on számtalan videó közül választhatsz.


Oroszlánfej-effektus? - Kérdd a fodrásztól, hogy alkalmazzon puhító-módszert (nekem ez sokat segített) Esetleg járj többet fodrászhoz kicsit, amennyire persze a pénztárcád engedi. Sajnos ezt nem lehet kikerülni, főleg a dúshajúaknak.


A másik ennek a problémának az elkerülése végett, hogy hagyod megnőni és nem kelt olyan torzonborz hatást, hiszen nagyobb súlya lesz az egésznek, ami jobban lehúzza.


Kár, hogy nem írtad le kicsit konkrétabban a problémád, így nem tudni mi a gondod vele pontosan. :)

2012. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsánat. az a gond vele, hogy dús.:D és ha kiengedem teljesen szét áll a hajam. nem bírom kifésülni sem rendesen. egyszer megpróbáltam kivasalni de nem használt. a hajam ellenáll mindennek. és utálom.
2012. júl. 4. 10:38
 6/6 A kérdező kommentje:
ja és úgy nézek ki mint egy megcincált őrült oroszlán...
2012. júl. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!