Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék csinálni a hajammal...

Mit tudnék csinálni a hajammal, hogy ne zsírosodjon ilyen hamar? 15/L

Figyelt kérdés

iskolaidőben minden nap mosnom kell a hajamat, mert különben másnap nagyon csúnya, zsíros.. próbáltam már többféle sampont, szebb lett, de ugyanolyan hamar zsírosodott..

esetleg valami házi praktika? valami természetes dolog?

egye fene szárítsa ki a hajam, csak elég legyen 2-3 naponta mosni mert ebből már elegem van! :/



2012. júl. 4. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Ne moss minden nap hajat, ez is lehet a gond.. 13 éves lány vagyok és 3 naponta mosok csak hajat. Sok stressz is okozhatja a zsírosodást, de ez végülis a ezzel korral is jár.. Tényleg szokj le erről a mindennapos hajmosásról, csak magadnak ártasz.
2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
45%
Első vagyok:D Van egy sampon valami dermipsor sampon. Vegyétek meg, kicsit kellemetlen szagú, de nagyon hatásos. Hajhullásra, zsírosodásra mindenre megfelelő!
2012. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
ne vasald annyit... inkább kösd föl, ja és ha nem mosod mindennap, hanem "rászokatod" a hajad hogy heti 2x mosod, akkor nemfog zsírosodni:)
2012. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
CSináld azt,hogy hetente csak 1x mosol hajat.Nehéz kibirni,de később hatásos lesz.PL meg mosod pénteken és a következő pénekig nem. Fodrász vagyok,nekem elhiheted,h ez jo lesz:D
2012. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

"Sok stressz is okozhatja a zsírosodást, de ez végülis a ezzel korral is jár.."


Ez aranyos volt:D 13évesen stresszes élet:D

2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
ő már 15 éves:D Egyébként lehet gyerek korban is stresszes valaki.. A szülei viszonya miatt, az iskola miatt! Legalábbis én így értettem!:)
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
zsíroldó
2012. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki,hogy egy hétig ne mosd meg. Hatásos lesz, nekem is segít. Aztán csak hetente kétszer. :)


Ja és kedves 5. Szerinted egy 13 vagy 15 éves 'gyereknek' nem lehet stresszes élete?

2012. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Létezik száraz por sampon,bár hosszú távon szerintem nem egészséges,én frufrut szoktam beporozni vele,én úgy csinálom hogy tenyerembe szórom szétdörzsölöm,és úgy tövekre teszem.Vársz egy kicsit aztán törülközővel,dörzsölöm kicsit,és utána fésüvel kifésülöd.A többi részt nem mindig szórom be mert én kicsit tupirozom a töveket igy nem tapad a fejbőrömhöz.Bár szerintem ez sem tesz túl jót,de ha nem csinálnám moshatnék 2 naponta hajat,pedig már rég elmúltam 15.Ja és még valami,sose használj zsiros hajra való sampont mert az úgy kiszáritja a fejbőröd hajad hogy ezáltal még több zsir termelődik és ezt nem én találtam ki.Normál hajra valót vegyél,az nem szárit,és egy picit higitsd fel.Lehet hogy kamaszodsz akkor az elmúlik majd,vagy valami miatt ideges vagy ez is okozza.Nekem 15 éves koromban kezdődött,de azóta sem múlt el rendesen.De azért a 3napot kibirja külömböző praktikákal.
2012. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is iszonyatosan zsírosodott a hajam és még korpás is voltam. Szívem szerint naponta mostam volna hajat, de anyumék nem engedték, így csak 2-3 naponta mostam meg. Viszont vettünk egy új sampont, a naturland kénes samponját. Elég büdös volt és nem is fűztem hozzá túl sok reményt, de már az első használat után javult a helyzet. Korábban egy nap alatt bezsírosodott a hajam, ezzel a samponnal még a 3. napon is egész tűrhető volt a helyzet és még a korpákat is eltüntette.

Ez a sampon segített helyrehozni a helyzetet annyira, hogy hetente 2x elég legyen hajat mosni. :)


Szerintem egy próbát megér, drogériákban, természetgyógyász boltokban lehet kapni kb. 1000Ft-ért.

2012. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!