Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell gyantázni?

Hogyan kell gyantázni?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdő vagyok ebben, most vettem meleg gyantát, és nagyon sokat szenvedtem, nem azért mert fájt, hanem mert órákig tartott mire 1 lábam leszőrtelenitettem, azt is kihagyásokkal! mindenfelé ragadtam, elég macerás volt....ez normális?
2008. máj. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
sajnos nem tudom pedig en is szeretnem tudni.szerettem volna segiteni de nem tudik.remelem valaszt kapsz ra.sok sikert.ne haragudj
2008. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális! Én is próbáltam magamnak hideg- és meleggyantával is, a hideggel nagyjából még boldogultam is. A meleggyanta viszont csöpögött össze- vissza, nagyon gáz volt, úgyhogy én inkább kozmetikusra bízom! Talán első alkalommal te is szakemberrel csináltasd meg, csak hogy lásd, hogyan is kell. Engem először tisztít, majd leken hintőporral, szóval nem csak nekiesik egyből.

Ja, és tőle a technikát is ellesheted!

2008. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meleggyanta:felviszed a lábadra szőrnövekedéssel megegyező irányba, majd rásimítod a papírcsíkot és szörnövekedéssel ellentétes iránybn lerántod. Ennyi
2008. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De egy olyan papircsikot többször is lehet használni? vagy csak egyszer? én most mikor próbáltam, és ahol csináltam mind kis véraláfutások jöttek ki a lábamon!ezér azért van mert 1x csináltam??ha megszokja a lábam akk már nem lex olyan?
2008. máj. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!