Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj? Tapasztalatok? Vélemén...

Póthaj? Tapasztalatok? Vélemény róla?

Figyelt kérdés
Unom, hogy lassan nő a hajam, ezért ha nem káros vagy nem okoz maradandó dolgot akkor kipróbálnám. Az eredeti hajat be kell festeni hozzá mindenképp? vagy hogyan van ez?

2012. júl. 9. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Milyet akarsz? Sokféle hajhosszabbítási technika létezik, itt egy jó összefoglaló róla: [link]
2012. júl. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a keratinos hajhosszabbítás nekem is és ismerőseimnek is tönkre tette a hajunkat...teljesen letörte, nekem speciel a fele eltünt...de olvastam ezt már rengeteg embertől..inkább rosszat, mint jót...uh ezt nem ajánlom...a varrás nem rossz, de havonta kb varrni kell újra...és ez pénz, bár most már a legtöbb fodrásztanuló megcsinálja, sőt ha van egy kis kézügyessége egy barátnődnek sima ügy megcsinálni...nem káros, de kicsit macerás....kényelmetlenebb vmivel mint a keratinos, de nem sokkal...nekem ami a legjobban bejött az a csatos...lényegében nem érzem, hogy a fejemen van, egyáltalán nem kárositja a hajam, könnyü használni...három perc alatt felcsatolható...nem kell benne aludni, hajat mosni (ezek plusz macerák..)...könnyü kezelni, ugyanúgy lehet formázni....stbstb....én ezt ajánlom!

23L

2012. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem mikrogyűrűs van.az elején furi volt hogy kis valamik vannak a fejemen de az az előnye hogy nem észrevehető mert a hajaddal megegyező szinű gyűrűk vannak belefűzve.ez nem károsítja a hajad mert semmilyen vegyitechnikát nem alkalmaznak csak rápattintják a kis gyűrűt aztán ha leakarod szedetni csak széttörik.hogy ne legyen észrevehető igen be kell festeni de ha kéred a saját hajadhoz legjobban hasonlító festékkel festik:)
2012. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!