Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a száraz hajammal?

Mit tegyek a száraz hajammal?

Figyelt kérdés
Valami sampont, balzsamot tudnátok ajánlani a száraz hajamra? Nem annyira durva, de mégsem olyan szép fényes és puha amilyet szeretnék.
2012. júl. 9. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
én heti 2* ricinusolajos hajpakolást csinálok, és miután lemosom, mézet teszek rá 15 percig ettől puha lesz. Mikor megmosom szárítás előtt kallos hajvégápoló olajat teszek rá, de nem csak a végére! nekem ettől nagyon szép puha fényes a hajam. Sampon és bő balzsam.!!
2012. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör és szàraz hajam van,és sokszor ugytünik emiatt mintha töredezett lenne,mert szöke és jobban Lätszik, sokàig niveàt hasznàltam mert 2011 ben a legjobb sampon hirrel futott,de most a baba szàraz hajra sampont hasznàlom,azthiszem csalàn van a képén zöldkupakos,és tudom ajànlani,baromi jo:)
2012. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A ricinusolajat próbáltam, használt egy kicsit, de nem annyira mint ahogy kéne(a neten lévő véleményekből ítélve). Meg macerás is volt, most már csak szemöldökre használom. De lehet majd bepróbálkozok még egyszer.
2012. júl. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!