Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajhosszabbításra...

Melyik hajhosszabbításra technikát válasszam?

Figyelt kérdés

Minél több szalonban kérdezem annál több eltérő vàlaszt kapok.

1. Hőillesztés: kinézetre nekem a legszimpatikusabb, van aki szerint káros a hő miatt ami nem hinnem hogy rosszabb mint a heti 1-2 hajvasalás. Ami nem tetszik benne, hogy cserénél 2-3 havonta rövidül a haj 1 cm-t kb. az újrakeratinozás miatt.

2. Rézhüvely. Állítólag kényelmes de mégis fura érzés lehet 100-120 kis rézcső a hajban, nem tudom elkèpzelni hogy ne nyomná a fejem fekvésnèl vagy " láthatatlan" lenne ahogy írjàk.

3. Memória cső: ez egy pici gumis cső és hővel kicsit meglágyítják, hogy rá fogjon a hajra. Állítólag nem olyan meleggel mint a hőillesztésnél,tehát ez is kímèlő mint a hüvely.

Olyanok válaszát szeretném akiknek màr volt valamelyik hosszabbítás ezek közül.


2012. júl. 11. 12:52
 1/3 anonim válasza:
A hőillesztésest inkább felejtsd el,mert az is lehet a vége,hogy tönkremegy a hajad és emiatt letörik,majd le kell szedni a póthajat és alul emiatt rövid lesz az egész hajad..bár ha vigyázol vele akkor talán nem történik meg ez.. a legjobb a felcsatolhatós,mert azt akármikor le tudod szedni és nem megy tönkre a hajad. A rézhüvelyes az biztos nem káros,csak igen az lehetséges hogy zavarna..ezért inkább válaszd a memória csöveset!
2012. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikrogyűrűs az biztosan jó.(nekem is az van)
2012. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt! Nekem ma lesz hosszabbítva. Te milyen àpoló kozmetikumokat használsz a póthajra? Hajszárítóval sosem szárítod?
2012. júl. 19. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!