Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 évesen nem tudok mit...

16 évesen nem tudok mit kezdeni a hosszú hajammal? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szégyen vagy nem, 16 évesen nem tudok mit kezdeni a majdnem derékig érő egyenes hajammal. Ha van tesi aznap reggel anyum összefogja és kész, néha ha olyan kedvem van a felét felcsatolja (nincs az a csat, amibe az összes beleférne :D), vagy befonja. Mindig arra fogom, hogy sok hajam van és vastagszálú (ami igaz), és gumiból is csak a befőttes fogja össze rendesen. :S Próbáltam azzal a módszerrel befogni, hogy erőlehajolok, de ilyenkor túl előre kerül a copf és hülyén néz ki :D

Milyen frizurát/fonást ajánlotok amit meg tudok csinálni?

(Azt ne mondjátok, hogy vágjam le, mert ennek ellenére szépen ápolom, megmosom, a vége se törik, és a rövid haj szörnyen áll :/ )

Köszi! ^^


2012. júl. 12. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Befonva nagyon szépen néz ki a hosszú haj:) próbáld meg oldalra gumizni vagy elöl eltűzni. Ritkítani se akarod? Mer akkor könnyebb lenne:)
2012. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ha nekem ilyen hosszú hajam lenne nem siránkoznék miatta :(
2012. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt két vékony fonatot készítetek, ésazt hátul összefogjátok. Ez biztos szép lesz. Az egy szálú fonáás tényleg nagyon nehéz, a két fonat pedig nem tudom, hogy állna neked.
2012. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne használj befőttes gumit, tuti van, ami jó lenne. Nekem is nagyon dús és vastag szálú a hajam, ráadásul sokkal hosszabb a tiédnél, mégis rengeteg gumi összefogja. Igaz nagyon ritkán gumizom be.

Ha fel szeretnéd tűzni nagyon könnyű megoldani, csak kis gyakorlás kell hozzá. Régebben én sem tudtam mit kezdeni a hajammal és mindig kiengedve, copfban hordtam vagy egy gumóba összetekertem és azt jól begumiztam. Meg is szenvedte a hajam rendesen...

Most már szinte mindig így hordom: [link]

[link]

1 darab kontytű kell csak hozzá, meg egy kis gyakorlat, és úgy fel lehet tűzni vele a hajat, hogy egész nap ott marad. Akármilyen vastag vagy hosszú is legyen. Ha érdekel linkelek videókat hogy kell.

2012. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Lehet hogy hülyeség,de azért gondoltam belinkelem...

2012. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5: láttam már, nem rossz, csak nagyon nem az én világom :D


Két copfba nem szeretem hordani, mert nagyon kislányos. Anyum franciásan szokta fonni (amikor felülről indul és utána tincsenként csatlakozik), azt mondják jól áll, de az nem bírom elképzelni, hogy magamnak csináljam...


A hajtűshöz meg érdekelne az a videó :)

2012. júl. 12. 22:24
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem akarom ritkítani, mert szeretem és kell az még majd. :D


És ne értsétek félre, nem siránkozom, csak ötleteket keresek, hogy mit csináljak vele.

2012. júl. 12. 22:27
 8/17 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
youtubeon rengeteg ötlet van, amiket így videó alapján könnyen meg lehet csinálni, én ma pl masnit csináltam a saját hajamból, tegnap oldalfonás, néha lófarok-variáció.. aaannyi lehetőség van!
2012. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!