Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kb. vállig ér a hajam,...

Ha kb. vállig ér a hajam, mekkora póthajat lehetne felrakatni?

Figyelt kérdés
Szeretném,hogy senkise lássa a póthajat.Természetesnek tünjön.

2012. júl. 13. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb mellig érőt. De előtte rendesen ki kell vasalnod a hajadat. Én is most vettem nemrég póthajat bár nekem egy kicsivel hosszabb a hajam. Remélem segítettem:)
2012. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez még úgy szép is lesz?Senki sem veszi majd észre?
2012. júl. 13. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen szép lesz. Tapasztalatból mondom, attól függ hogy milyen félét veszel és hogy vigyázol-e rá rendesen mert ha úgymond töredezni kezd a vége a póthajnak akkor látszik szóval szép simának kell lennie és persze egyezzen teljesen a hajad színével. :)
2012. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehetne még egy olyan kérdésem,hogy a póthajat nem szabad sürün fésülni mert attól is töredezik?és ha megmosom akkor sem szabad egyböl kifésülni?Jah és tilos szárítani?!
2012. júl. 15. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen a szárítást mindenféle képpen kerüld el, és ne fésülgesd csak néha-néha mert nekem is úgy ment tönkre hogy állandóan fésülgettem.
2012. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és a hajvasalás?vagy ha nem áll be sehogy mit csináljak?Mert nekem alapba nem egyenes hanem össze vissza áll:(Mit csináljak a szép formáért?
2012. júl. 15. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a lényege hogy olyan hajvasalót kell venned ami legalább 200W-s vagy jól felmelegszik. Igaz hogy ezek általába drágábbak ha esetleg nem áll meg akkor hajlakkot ajánlok de ne sokat mert akkor összetapad. Vagy szárításnál egyenesen próbáld szárítani. Esetleg menny el egy biofodrászatba és száríttasd ki egyenesre nekem is ott csinálták meg először:) Vagy ha nincs ilyen a közeledbe esetleg vannak ilyen hajegyenesítők némelyik segít vagy esetleg egy picike waxot tegyél az ujjad hegyére és a végét egyenesítsd ki a többi részre ne tegyél mert zsírosnak fog tűnni a hajad. Nagyjából ennyit tudtam felsorolni, de írok amint eszembe jut valami :)
2012. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 16. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit örülök hogy segíthettem :)
2012. júl. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
először fel kellene mérned,hogy a te hajszálad milyen vastagságú és mennyi mennyiséget bír el!A legtermészetesebb a mikrógyűrűs,hőillesztéses!De én inkább védem a saját hajam és csatosat használok!De lehet kipróbálom a mikrógyűrűset,mert attól nem hullik ki annyira a hajad!a hőillesztésestől sok kihullik,mert sajnos a keratin nagyon összeragad a saját hajaddal!nekem volt már ilyen és nekem nagyon rossz volt!Igaz szép volt,de nem éri meg!Csatosat ajánlom neked :)
2012. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!